d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Jozef Vs Hunsub
Prev12347Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 31 2010 11:02am
Quote (ecneB @ Jul 31 2010 06:01pm)
Nem utalom, jokat tudok szorakozni a postjain neha-neha. Alapvetoen egy segitokesz, joszivu embernek tartom, aki eleg sok hulyeseget el tud kovetni (regebbi storyk).


ez mind szép és jó csak ezek mellé egy elbaszott nyomorék
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jul 31 2010 11:04am
Quote (Vharimatras @ 31 Jul 2010 19:02)
ez mind szép és jó csak ezek mellé egy elbaszott nyomorék


akit ha békén hagynak, a kutyával nem foglalkozik, és csak ül a fenekén..
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 31 2010 11:04am
Nem hallgatja meg a kritikáink, legyenek azok akár építő jellegűek vagy sem.

"-jozef, ne hallgass másokra, add önmagad.."

Nem vált be, lehet mégiscsak adnod kéne mások véleményére.
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 31 2010 11:04am
Quote (banyek @ Jul 31 2010 06:04pm)
akit ha békén hagynak, a kutyával nem foglalkozik, és csak ül a fenekén..


persze :)
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jul 31 2010 11:04am
Quote (banyek @ 31 Jul 2010 19:02)
én egy szimpla pószter vagyok, szerintem csak a fórum vergődik a postokon (nem tetszik nekik hogy itt vagyok, nem tetszenek nekik a hozzászólásaim, ezért inkább tmadnak..) ;)


jozef vs sub
jozef

12.50% (1 szavazat)
hunsub

87.50% (7 szavazat)

jaj jozef magadra szavaztál?
Member
Posts: 2,767
Joined: Aug 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 31 2010 11:06am
Quote (sunnymarcell @ Jul 31 2010 05:04pm)
jozef vs sub
jozef

12.50% (1 szavazat)
hunsub

87.50% (7 szavazat)

jaj jozef magadra szavaztál?


ejnye
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 31 2010 11:06am
Ja és a poén az egészben:

Ha neki nem tetsző kommentet nyomatok a facebook üzenőfalára akkor letiltja a kommentelésem és törli a kommentjeim.

Bár lenne itt jogom ahhoz, hogy ilyen egyszerűen megszabaduljak tőled.

Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jul 31 2010 11:06am
Quote (sunnymarcell @ 31 Jul 2010 19:04)
jozef vs sub
jozef

12.50%  (1 szavazat)
hunsub

87.50%  (7 szavazat)

jaj jozef magadra szavaztál?


nem szavazok, nincs mire..
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jul 31 2010 11:06am
Egy szerencsétlen, aki minden baját olyan embereknek sírja el, akik kibaszottul leszarják, és a hátukra se kívánják. Kikúrt szánalmas, hogy ha már ír egy "nőnemű" alak subra, már jönnek a "Szia ;) , *seggnyalás, seggnyalás* " típusú postok, majd az azt követő szerencsétlen vergődés.
És bazdmeg még azt is kiírja a subra, tök gyerekesen, hogy "Jajj kaptam csokit egy lánytól, milyen kikúrt fasza vagyok. ;) ;) <3 " .
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jul 31 2010 11:07am
Quote (David_ibolykane @ 31 Jul 2010 19:06)
Egy szerencsétlen, aki minden baját olyan embereknek sírja el, akik kibaszottul leszarják, és a hátukra se kívánják. Kikúrt szánalmas, hogy ha már ír egy "nőnemű" alak subra, már jönnek a "Szia ;)  ,  *seggnyalás, seggnyalás* " típusú postok, majd az azt követő szerencsétlen vergődés.
És bazdmeg még azt is kiírja a subra, tök gyerekesen, hogy "Jajj kaptam csokit egy lánytól, milyen kikúrt fasza vagyok. ;) ;) <3 " .


- túl komolyan veszel mindent ;)
-csak irigykedsz..
Go Back To Magyar Topic List
Prev12347Next
Closed New Topic New Poll