Egy szerencsétlen, aki minden baját olyan embereknek sírja el, akik kibaszottul leszarják, és a hátukra se kívánják. Kikúrt szánalmas, hogy ha már ír egy "nőnemű" alak subra, már jönnek a "Szia

, *seggnyalás, seggnyalás* " típusú postok, majd az azt követő szerencsétlen vergődés.
És bazdmeg még azt is kiírja a subra, tök gyerekesen, hogy "Jajj kaptam csokit egy lánytól, milyen kikúrt fasza vagyok.

;)

" .