d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Iso Megoldás Ban Problémára > T_t
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 10,458
Joined: Feb 11 2008
Gold: 0.09
Jul 12 2010 09:26am
Quote (CyberPunk666 @ Jul 12 2010 03:25pm)
vajon megéli-e ez a 10. postot :)


talán ^^
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jul 12 2010 09:28am
Quote (banyek @ 12 Jul 2010 17:26)
az új rendszert még nem ismerem. A régiben a szabájok engedték, ezért ha ügyesen játszottál, lehetett bárhány multid, ami még mai napig is élhet...

Amíg nem jösz fel hun részre, él a friss accountod. Diablózol, próbálj pár vackot eladni, 50+ értelmes postot ellőni trade részlegben, hátha átesel a szűrőn :)

am meg senkinek nem kell nyíltan tudni, hogy sönci vagy..


de azért a hunsubosok nyiltan tudják akármit csinál.
Banned
Posts: 9
Joined: Jul 12 2010
Gold: 0.00
Jul 12 2010 09:28am
Quote (banyek @ Jul 12 2010 05:26pm)
az új rendszert még nem ismerem. A régiben a szabájok engedték, ezért ha ügyesen játszottál, lehetett bárhány multid, ami még mai napig is élhet...

Amíg nem jösz fel hun részre, él a friss accountod. Diablózol, próbálj pár vackot eladni, 50+ értelmes postot ellőni trade részlegben, hátha átesel a szűrőn :)

am meg senkinek nem kell nyíltan tudni, hogy sönci vagy..


számitana milyen forumokat nézek?
mert pl ha megnézed a l1z4rdk1ng accot azzal direkt nem is postoltam (csak pm) és banned

vagy lehet vmi régebbi accot kéne szerezni és megbujni background
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jul 12 2010 09:29am
Quote (JozefUbernoobSunnyigeci_GTFO @ 12 Jul 2010 16:28)
számitana milyen forumokat nézek?
mert pl ha megnézed a l1z4rdk1ng accot azzal direkt nem is postoltam (csak pm) és banned

vagy lehet vmi régebbi accot kéne szerezni és megbujni background


donor forum
Banned
Posts: 9
Joined: Jul 12 2010
Gold: 0.00
Jul 12 2010 09:31am
Quote (ace07 @ Jul 12 2010 05:29pm)
donor forum


? ^^
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jul 12 2010 09:32am
Quote (JozefUbernoobSunnyigeci_GTFO @ 12 Jul 2010 16:31)
? ^^


szerezz régi accot, donolj 100fgt h kék legyen a neved aztán néha postolj vmit, és ne pmelj olyannak akiben nem vagy biztos h nem köpne be

/e de mondjuk az is gond, hogy város + internetszolgáltató alapján is lehet szűrni, és ha pl csak te jspzel abbol a városbol :(

This post was edited by ace07 on Jul 12 2010 09:33am
Banned
Posts: 9
Joined: Jul 12 2010
Gold: 0.00
Jul 12 2010 09:33am
Quote (ace07 @ Jul 12 2010 05:32pm)
szerezz régi accot, donolj 100fgt h kék legyen a neved aztán néha postolj vmit, és ne pmelj olyannak akiben nem vagy biztos h nem köpne be


szia balázs :))
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 12 2010 09:34am
Quote (JozefUbernoobSunnyigeci_GTFO @ Jul 12 2010 03:33pm)
szia balázs :))


rip
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jul 12 2010 09:34am
Quote (JozefUbernoobSunnyigeci_GTFO @ 12 Jul 2010 16:33)
szia balázs :))


üdv új felhasználó


oh, nem lett meg a 10 :(

This post was edited by ace07 on Jul 12 2010 09:34am
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jul 12 2010 09:40am
nem tudom, januárban hunsubra belépve autoban volt, bárhol voltam vagy postoltam ok, de ahogy feljöttem hun részre, már tiltott is
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll