Quote (banyek @ Jul 12 2010 05:26pm)
az új rendszert még nem ismerem. A régiben a szabájok engedték, ezért ha ügyesen játszottál, lehetett bárhány multid, ami még mai napig is élhet...
Amíg nem jösz fel hun részre, él a friss accountod. Diablózol, próbálj pár vackot eladni, 50+ értelmes postot ellőni trade részlegben, hátha átesel a szűrőn :)
am meg senkinek nem kell nyíltan tudni, hogy sönci vagy..
számitana milyen forumokat nézek?
mert pl ha megnézed a l1z4rdk1ng accot azzal direkt nem is postoltam (csak pm) és banned
vagy lehet vmi régebbi accot kéne szerezni és megbujni background