d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Potrzebuje Ksiazke. W Zamian Kilkaset Fg
Prev123Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,739
Joined: Mar 29 2005
Gold: 1.00
Jun 17 2010 07:46am
Quote (eQ_1 @ 17 Jun 2010 14:39)
Trzeba było myśleć wcześniej, wypierdalaj teraz i przestań płakać.


no kurw musial sie znalezc jakis random.

Quote (Azur3 @ 17 Jun 2010 14:43)
W Empiku dasz radę jeszcze dziś.


w tym problem ze nie ma w zg

This post was edited by twardy006 on Jun 17 2010 07:50am
Member
Posts: 7,063
Joined: Nov 24 2007
Gold: 5,400.22
Jun 17 2010 07:47am
Quote (twardy006 @ Jun 17 2010 01:46pm)
no kurwa musial sie znalezc jakis random.



w tym problem ze nie ma w zg


mam linka ale jak juz w pm napisalem płatne , płacisz i dostajesz linka do pobrania ile czekasz to nie wiem

czekoj znolozlem pare linkow jeszcze je sprowdze i powim jok dobre bendo

nie chce mi sie sciagac to ma ponad 350 MB wiec...

This post was edited by mazioj on Jun 17 2010 07:52am
Banned
Posts: 8,084
Joined: Feb 3 2006
Gold: 769.00
Jun 17 2010 07:56am
Quote (twardy006 @ 17 Jun 2010 15:14)
nie bede czekac az przelew dojdzie a musze ja miec DZISIAJ


kwestia fg oczywiscie do dogadania.... 200 nie pasuje moge dac 300 mi to rybka


ojej nie będzie wyższego ojej będzie płacz i zgrzytanie zębami ojej
Member
Posts: 13,739
Joined: Mar 29 2005
Gold: 1.00
Jun 17 2010 08:18am
k mam t/c
Member
Posts: 1,776
Joined: Oct 16 2008
Gold: 9.00
Jun 17 2010 08:19am
Quote (twardy006 @ Jun 17 2010 02:18pm)
k mam t/c


skad? znalazłeś cos w pdf czy zakupiłeś?
Member
Posts: 6,960
Joined: Apr 25 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
Jun 17 2010 08:22am
Member
Posts: 1,776
Joined: Oct 16 2008
Gold: 9.00
Jun 17 2010 08:22am
Quote (Devil_X @ Jun 17 2010 02:21pm)


przeciez napisal ze ma :D
Member
Posts: 7,063
Joined: Nov 24 2007
Gold: 5,400.22
Jun 17 2010 08:22am
Zamykam ^^
Member
Posts: 18,071
Joined: Aug 20 2005
Gold: 1,321.00
Jun 17 2010 08:22am
Quote (twardy006 @ Jun 17 2010 01:14pm)
nie bede czekac az przelew dojdzie a musze ja miec DZISIAJ


kwestia fg oczywiscie do dogadania.... 200 nie pasuje moge dac 300 mi to rybka


ekhm... a moze sprawdzales i dziala w systemie dotpay albo cos ? wtedy bedziesz ja mial zaraz, pfef.

btw. gz licencjatu na ostatnia chwile.
Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Closed New Topic New Poll