d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Ciki A Szandál? > ?.?
Prev15678918Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 10 2010 02:47pm
Quote (Oberon_os @ Jun 10 2010 09:45pm)
fasznub


sírjál csak hippikém
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jun 10 2010 02:48pm
Quote (Cpt_Ghost @ 10 Jun 2010 21:19)
a húsvéti nyuszi sem létezik :(


mondjuk egy 20 éves embert lehet kiröhögnének szandálban xd


mert? Mi baj van a szandállal? Eddig nem is tudtam hogy valaki szerint "ciki" ("ciki" b+ mint az oviban...), ez egy kibaszott ruhadarab, ami ráadásul praktikus is.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 10 2010 02:49pm
Quote (Cpt_Ghost @ Jun 10 2010 09:19pm)
a húsvéti nyuszi sem létezik :(


mondjuk egy 20 éves embert lehet kiröhögnének szandálban xd


engem nem szoktak. igaz 21 vagyok.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 10 2010 02:49pm
Quote (Oberon_os @ Jun 10 2010 09:48pm)
mert? Mi baj van a szandállal? Eddig nem is tudtam hogy valaki szerint "ciki" ("ciki" b+ mint az oviban...), ez egy kibaszott ruhadarab, ami ráadásul praktikus is.


a szoknya is ruhadarab és praktikus is ...
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jun 10 2010 02:50pm
Quote (beni @ 10 Jun 2010 21:47)
sírjál csak hippikém


nagy a pofád mert gyúrni jársz meg a zsákot ütöd, de ez még nem véd meg az öklömtől nyomorék! elképzelem ahogy az ilyen csírák ülnek otthon a szódásszifon szemüveggel és darálják az efötöt csakhogy szájkaratézzanak, meg kitalálnak mindenfélét magukról csakhogy vagányak legyenek... neked is gratulálok, erős vagy bazdmeg, nagy a pofád monitor mögül ehol gec ekzla

Quote (beni @ 10 Jun 2010 21:49)
a szoknya is ruhadarab és praktikus is ...


hordod is mi, buzikám

This post was edited by Oberon_os on Jun 10 2010 02:50pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 10 2010 02:50pm
Quote (TresholdOfUniverse @ Jun 10 2010 10:45pm)
egesz nyaron szandalban/mezitlab jarok

es csajod mit gondol az impotenciarol?


magát hibáztatja h nem tud felizgatni
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Jun 10 2010 02:51pm
hallgass a csajodra
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 10 2010 02:51pm
Quote (Oberon_os @ Jun 10 2010 09:50pm)
nagy a pofád mert gyúrni jársz meg a zsákot ütöd, de ez még nem véd meg az öklömtől nyomorék! elképzelem ahogy az ilyen csírák ülnek otthon a szódásszifon szemüveggel és darálják az efötöt csakhogy szájkaratézzanak, meg kitalálnak mindenfélét magukról csakhogy vagányak legyenek... neked is gratulálok, erős vagy bazdmeg, nagy a pofád monitor mögül ehol gec ekzla


már rég nem járok gyúrni és most hónapok óta zsákot sem ütöttem, de a te arcodat még puliszkára verem innen is te mamlasz buzi
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jun 10 2010 02:51pm
Quote (fahrii @ 10 Jun 2010 21:54)
Mivel csajom szerint csaj 8 éven alattiak hordanak szandit és vén szarok, szerintem ez nem így van, de kíváncsi vagyok a véleményetekre.
Holnap reggel megyek 10 napra görögbe és kissé megcsappant az önbizalmam.


Szerintem teljesen rendben van a szandál/papucs, amíg a viselőjének karban van tartva, ápolt a lába. Na meg kb ha a többi ruházat mellet megfér..

Nekem is pont ma jutott eszembe, hogy elő kellene venni...
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 10 2010 02:51pm
benizizi +10% grindéjpeti reportolni fog.... :c
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678918Next
Add Reply New Topic New Poll