Quote (fahrii @ 10 Jun 2010 21:54)
Mivel csajom szerint csaj 8 éven alattiak hordanak szandit és vén szarok, szerintem ez nem így van, de kíváncsi vagyok a véleményetekre.
Holnap reggel megyek 10 napra görögbe és kissé megcsappant az önbizalmam.
Szerintem teljesen rendben van a szandál/papucs, amíg a viselőjének karban van tartva, ápolt a lába. Na meg kb ha a többi ruházat mellet megfér..
Nekem is pont ma jutott eszembe, hogy elő kellene venni...