d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mondjatok Filmeket > Amiket érdemes Megnézni
Prev1121314151621Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jun 10 2010 05:06am
Quote (szabika @ 10 Jun 2010 13:05)
IRIGYKECC CSAK


Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jun 10 2010 05:09am
Quote (zenebuddhizmus @ 10 Jun 2010 13:03)
http://img100.imageshack.us/img100/2973/30324076.jpg
PÖHDHGUIHNEREIHMNRIHkmIO
KOMNRFJREÜGBJJRERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
NGJBREÜKJB
KIKÖPÖM A TÜDŐŐŐŐŐMM KMNRMNVREVVIOÖREVPMRMVRV


<3
Az a tekintet, az a mosoly, azok a szemek .. Lájk :)
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jun 10 2010 05:14am
Quote (Szuzsika @ 5 Jun 2010 18:41)
Unatkozom délutánonként, és nem tudok mit csinálni. Így várok tippeket, milyen filmeket láttatok / hallottatok mostanába, amiket megéri megnézni.
Műfaját tekintve mind1.


szűztelenítés.avi ezt szedd le!!
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jun 10 2010 05:15am
Quote (banyek @ 10 Jun 2010 13:09)
<3
Az a tekintet, az a mosoly, azok a szemek .. Lájk :)


épp eszem bazdmeg, majdnem lehánytam a monitort

This post was edited by zenebuddhizmus on Jun 10 2010 05:15am
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jun 10 2010 05:21am
Chowder..
-kérsz büfisütit?
-NEMVAGYOKABARÁTOD!!

Inurface, megmutatod milyen a te női ideálod? Mármint nem a szép nők topikos képekre gondolok, éérted..
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 10 2010 05:25am
Quote (banyek @ Jun 10 2010 11:09am)
<3
Az a tekintet, az a mosoly, azok a szemek .. Lájk :)


xDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jun 10 2010 05:30am
Quote (Rezs @ 10 Jun 2010 13:25)
xDDDDDDDDDDDDDDDD


Ne féltékenykedj, a te kopasz búrád >>>
:hug:
Member
Posts: 2,225
Joined: Aug 2 2008
Gold: 0.00
Jun 10 2010 06:34am
Quote (zenebuddhizmus @ 10 Jun 2010 13:15)
épp eszem bazdmeg, majdnem lehánytam a monitort


Ami nem tetszik nem kell nézni. Megvan a megoldás.

Quote (Baleee @ 10 Jun 2010 10:22)
Pedig venne neked cipőket, meg telefonokat, naponta újat, meg elvinne minden nap a mekdonálcba!


Pénzzel nem lehet megfogni. (Úgyse hiszi el senki, mert általános pasi felfogás, hogy a csajokat pénzzel meg lehet hódítani)

Quote (banyek @ 10 Jun 2010 11:41)
1: egyáltalán semmit nem jelent :)

2: ugye jól tudom, hogy a mostani barátodat diablóban ismerted meg? Nem is azért mondom, részemről egyáltalán semmi jelentősége, hogy ki hol kit ismer meg, és milyen kapcsolat jön létre közöttük, csak akkor ne vágj vissza vele, nyíltan, bántásként.. Az ismerkedés részével mi a probléma ? Tilos? Pasizni? ez meg olyan hülye női szöveg :)

3: legjobb esetben láttál rólam egy képet, és párszáz hozzászólást, meg ugye egy diabló fórumon ki lehet ismerni egy embert, de azért köszi, elfogadom. Najó, akkor én is így csinálom :D Láttam pár képet rólad, pár hozzászólást, és nem csak szédítelek (:D) szóval uuuh-uhh-uhh, megfogtad a fantáziám ésésés nem adom fel ;)


A kiemelt részekhez:
1: kaptál -100 pontot ezért a kijelentésedért.
2: Nem mondtam hogy tilos ismerkedni, de sztem az emberek többsége nem így ismerkedik :P (vagy csak eddig olyan emberekkel találkoztam, akik nem így ismerkednek)
3: Csak képet láttam, hozzászólásokra nem adok semmit, mert legtöbb esetben nem a valóságot tükrözik.

This post was edited by Szuzsika on Jun 10 2010 06:35am
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 10 2010 06:44am
Quote (Szuzsika @ 10 Jun 2010 14:34)
Ami nem tetszik nem kell nézni. Megvan a megoldás.



Pénzzel nem lehet megfogni. (Úgyse hiszi el senki, mert általános pasi felfogás, hogy a csajokat pénzzel meg lehet hódítani)



A kiemelt részekhez:
1: kaptál -100 pontot ezért a kijelentésedért.
2: Nem mondtam hogy tilos ismerkedni, de sztem az emberek többsége nem így ismerkedik :P (vagy csak eddig olyan emberekkel találkoztam, akik nem így ismerkednek)
3: Csak képet láttam, hozzászólásokra nem adok semmit, mert legtöbb esetben nem a valóságot tükrözik.


igen, ez itt az ostoba újgazdag faszfejek fórumja, ahol mindenki szentül meg van győződve arról, hogy a nőket jó kövér csíptetőnyi pénzekkel kell levenni a lábukról.
eszünkbe se jutna máshogy, mert pasik vagyunk.

































































te kurva élet.
Member
Posts: 2,225
Joined: Aug 2 2008
Gold: 0.00
Jun 10 2010 06:47am
Quote (bajcli @ 10 Jun 2010 14:44)
igen, ez itt az ostoba újgazdag faszfejek fórumja, ahol mindenki szentül meg van győződve arról, hogy a nőket jó kövér csíptetőnyi pénzekkel kell levenni a lábukról.
eszünkbe se jutna máshogy, mert pasik vagyunk.

































































te kurva élet.


Igen, ÁLTALÁNOSAN, de ez nem azt jelenti, hogy mindenki így gondolja. Csak a nagytöbbség. Legalábbis eddigi tapasztalataim szerint.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1121314151621Next
Add Reply New Topic New Poll