d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Me Happy
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,278
Joined: Feb 11 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 9 2010 06:52am
7 nap után végre itt a kiscsillagom és első alkalommal megvan a DF access, esetleg Klontar vagy hasonló okos segíthetne hogy kell használni, magyar help mindig jobb.

:santa:

Yubii :cheers:
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 9 2010 06:53am
oks
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 9 2010 06:53am
Quote (TeXxas @ 9 May 2010 14:52)
7 nap után végre itt a kiscsillagom és első alkalommal megvan a DF access, esetleg Klontar vagy hasonló okos segíthetne hogy kell használni, magyar help mindig jobb.

:santa:

Yubii :cheers:


Használni? Nem igazán lehet használni sokmindenre...
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
May 9 2010 06:54am
gz
Member
Posts: 7,278
Joined: Feb 11 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 9 2010 06:55am
Quote (josheide @ May 9 2010 01:53pm)
Használni? Nem igazán lehet használni sokmindenre...


Tegyük fel el akarok adni valamit, mondjuk egy számítógépes vagyakár Playstation játékot... nagyon nehéz ilyesmit lebonyolítani?
És ha valaki megveszi, feladom postán vagy wat ^^
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 9 2010 06:56am
Quote (TeXxas @ May 9 2010 01:55pm)
Tegyük fel el akarok adni valamit, mondjuk egy számítógépes vagyakár Playstation játékot... nagyon nehéz ilyesmit lebonyolítani?
És ha valaki megveszi, feladom postán vagy wat ^^


PM Lajo-nak, ő az illetékes ezugyben.

This post was edited by Fezmin on May 9 2010 07:00am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 9 2010 06:57am
szívesen beleszarnék a nyitott szádba
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 9 2010 06:59am
Quote (RRC @ May 9 2010 02:57pm)
szívesen beleszarnék a nyitott szádba


én meg szétcsapatnám pisivel
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
May 9 2010 07:00am
azt hallottam, hogy ls-ben bónuszokat kap, akinek donorstarja van, vagy valami ilyesmi
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
May 9 2010 07:00am
Quote (RRC @ May 9 2010 12:57pm)
szívesen beleszarnék a nyitott szádba


Quote (Saenchai @ May 9 2010 12:59pm)
én meg szétcsapatnám pisivel


akkor én már be sem postolok

Quote (sunnymarcell @ May 9 2010 01:00pm)
azt hallottam, hogy ls-ben bónuszokat kap, akinek donorstarja van, vagy valami ilyesmi




OH WAIT

This post was edited by Frostler on May 9 2010 07:01am
Go Back To Magyar Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll