Quote (RRC @ May 9 2010 12:57pm)
szívesen beleszarnék a nyitott szádba
Quote (Saenchai @ May 9 2010 12:59pm)
én meg szétcsapatnám pisivel
akkor én már be sem postolok
Quote (sunnymarcell @ May 9 2010 01:00pm)
azt hallottam, hogy ls-ben bónuszokat kap, akinek donorstarja van, vagy valami ilyesmi
OH WAIT
This post was edited by Frostler on May 9 2010 07:01am