d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev16566676869197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jan 31 2010 05:16am
lajo várd meg pls amíg lemegyek -ra, és csak azután adj modified pers picsért jutalmat :wub:
...még 3 nap :(
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 31 2010 05:19am
Quote (banyek @ 31 Jan 2010 12:16)
lajo várd meg pls amíg lemegyek http://forums.d2jsp.org/images/2.gif-ra, és csak azután adj modified pers picsért jutalmat :wub:
...még 3 nap :(


Ez nem kívánságműsor.
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jan 31 2010 05:21am
Quote (josheide @ 31 Jan 2010 12:19)
Ez nem kívánságműsor.


Quote (lajo)
Úgy látom, sokatokban elég téves kép alakult ki arról, hogy hogyan és milyen elvek alapján működik a d2jsp illetve a moderátorcsoport (korrupt modok stb.).


josheide ne bánts :(
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jan 31 2010 05:23am
Quote (josheide @ 31 Jan 2010 12:19)
Ez nem kívánságműsor.


azért eléggé ez .
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 31 2010 05:26am
Quote (ZeNoR @ 31 Jan 2010 12:23)
azért eléggé ez .


Oks akkor kérek neked egy warnt.
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jan 31 2010 05:37am
Quote (josheide @ 31 Jan 2010 12:26)
Oks akkor kérek neked egy warnt.

..legközelebb itt kérd légyszíves: http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=34176610&f=129&o=9125
Quote (Lajo @ 24 Dec 2009 14:18)
A ban-ről nem mondhatok többet, senki ne csináljon multi-t, mert tilos.

Ez is kvázi banned.

Kértem, hogy ne spameljetek itt.


...ha már itt tartunk:

11. A szabályokat a felhasználók összes fiókján (Account) betartatjuk. Ha több felhasználói fiókod van és megszegsz valamilyen szabályt az egyiken, az összes többi fiókod is felelős, és ugyanabban az elbánásban részesül.
Akkor most mi a helyzet a multikkal?

This post was edited by banyek on Jan 31 2010 05:43am
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jan 31 2010 06:11am
Quote (banyek @ 31 Jan 2010 12:37)
..legközelebb itt kérd légyszíves:  http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=34176610&f=129&o=9125


...ha már itt tartunk:

11. A szabályokat a felhasználók összes fiókján (Account) betartatjuk. Ha több felhasználói fiókod van és megszegsz valamilyen szabályt az egyiken, az összes többi fiókod is felelős, és ugyanabban az elbánásban részesül.
Akkor most mi a helyzet a multikkal?


Helyedben ezt nem firtatnám ennyire.
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jan 31 2010 06:14am
Quote (Oberon_os @ 31 Jan 2010 13:11)
Helyedben ezt nem firtatnám ennyire.


akkor ez is egy paradoxon. Amúgy nem véletlen kérdezem.Gondolkozz el rajta vajon miért... :blink:
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jan 31 2010 06:25am
Quote (banyek @ 31 Jan 2010 14:14)
akkor ez is egy paradoxon. Amúgy nem véletlen kérdezem.Gondolkozz el rajta vajon miért... :blink:


Mert azt várod, h Joey mikor fog reportolni téged is és mikor kapod meg a banned tagot, h addig valami maradandót alkothass, h olyan megvetéssel (de sokáig) beszéljenek rólad is, mint sönciről vagy riciről.




Btw nekem lenne egy kérdésem. Milyen gyorsan lehet növelni egy felhasználó warnjait? Ha mondjuk én olyan mod lennék, aki adhat warnt, akkor lenne rá lehetőségem, hogy valakinek 10 gyors kattintásból 100%-ot adjak? És ha igen, akkor mi történne akkor, ha egy mod mérges lenne njagra valami miatt és gyorsan bekattintana neki 100%-ot? :D
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jan 31 2010 06:29am
Quote (zsansaccount @ Jan 31 2010 01:25pm)
Mert azt várod, h Joey mikor fog reportolni téged is és mikor kapod meg a banned tagot, h addig valami maradandót alkothass, h olyan megvetéssel (de sokáig) beszéljenek rólad is, mint sönciről vagy riciről.




Btw nekem lenne egy kérdésem. Milyen gyorsan lehet növelni egy felhasználó warnjait? Ha mondjuk én olyan mod lennék, aki adhat warnt, akkor lenne rá lehetőségem, hogy valakinek 10 gyors kattintásból 100%-ot adjak? És ha igen, akkor mi történne akkor, ha egy mod mérges lenne njagra valami miatt és gyorsan bekattintana neki 100%-ot? :D


lehet akarmennyit adni egyszerre
hallottam mar olyanrol hogy többet kaptak egyszerre
Go Back To Magyar Topic List
Prev16566676869197Next
Add Reply New Topic New Poll