Quote (banyek @ 31 Jan 2010 14:14)
akkor ez is egy paradoxon. Amúgy nem véletlen kérdezem.Gondolkozz el rajta vajon miért...

Mert azt várod, h Joey mikor fog reportolni téged is és mikor kapod meg a banned tagot, h addig valami maradandót alkothass, h olyan megvetéssel (de sokáig) beszéljenek rólad is, mint sönciről vagy riciről.
Btw nekem lenne egy kérdésem. Milyen gyorsan lehet növelni egy felhasználó warnjait? Ha mondjuk én olyan mod lennék, aki adhat warnt, akkor lenne rá lehetőségem, hogy valakinek 10 gyors kattintásból 100%-ot adjak? És ha igen, akkor mi történne akkor, ha egy mod mérges lenne njagra valami miatt és gyorsan bekattintana neki 100%-ot?