d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Kérdés
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,648
Joined: Jun 17 2008
Gold: 4,937.23
Nov 15 2009 06:49am
Quote (lacketto @ 15 Nov 2009 13:48)
zsidók...


this
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Nov 15 2009 06:51am
Quote (ZeNoR @ 15 Nov 2009 14:46)
24 órás tempban?:/


de ez nem tempban , mert többi realmra be tudok lépni , és amúgyis nem volt miért kapnom bármit , mivel nem is játszottam tegnapelőtt voltam europeon utoljára.
Member
Posts: 16,506
Joined: Jul 12 2007
Gold: 650.00
Nov 15 2009 06:52am
Quote (lacoking @ 15 Nov 2009 13:51)
de ez nem tempban , mert többi realmra be tudok lépni , és amúgyis nem volt miért kapnom bármit , mivel nem is játszottam tegnapelőtt voltam europeon utoljára.


en hibam fiam :(
meghaxoltam a cd kulcsaidat.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 15 2009 06:55am
Quote (Zkilla @ 15 Nov 2009 14:52)
en hibam fiam :(
meghaxoltam a cd kulcsaidat.


kurva anyádat fiamozd, takarodj már innen
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Nov 15 2009 06:58am
Quote (lacoking @ 15 Nov 2009 12:51)
de ez nem tempban , mert többi realmra be tudok lépni , és amúgyis nem volt miért kapnom bármit , mivel nem is játszottam tegnapelőtt voltam europeon utoljára.


ha tempban van a többi realmra akkor is betudsz lepni ha rd van akkoris szal..
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Nov 15 2009 06:59am
Quote (RRC @ Nov 15 2009 02:55pm)
kurva anyádat fiamozd, takarodj már innen


:D

amugy tenyleg erdekes x evvel idosebb embereket folyamatosan fiamozz, nem tudom ki a fasznak kepzeli magat
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Nov 15 2009 07:08am
Quote (lacoking @ 15 Nov 2009 13:51)
de ez nem tempban , mert többi realmra be tudok lépni , és amúgyis nem volt miért kapnom bármit , mivel nem is játszottam tegnapelőtt voltam europeon utoljára.


várj egy napot, ha semmi, akkor levél a blizzéknek - lehet soká válaszolnak meg kapsz egy automailt, de igazából megéri megpróbálni
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Nov 15 2009 07:16am
Quote (RRC @ 15 Nov 2009 14:55)
kurva anyádat fiamozd, takarodj már innen


hagyd már :c

Quote (Fej @ 15 Nov 2009 14:59)
:D

amugy tenyleg erdekes x evvel idosebb embereket folyamatosan fiamozz, nem tudom ki a fasznak kepzeli magat


meg te is bazsi , ő a barátom ;)
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 15 2009 07:27am
Quote (lacoking @ Nov 15 2009 01:46pm)
:C

de ez mitől lehet , hogy nem is voltam fent , és nem tudok fellépni most?


kisban :)))))))) szerezz más ip címet vagy törődj bele
Member
Posts: 16,506
Joined: Jul 12 2007
Gold: 650.00
Nov 15 2009 07:29am
Quote (RRC @ 15 Nov 2009 13:55)
kurva anyádat fiamozd, takarodj már innen


Invalid post specified, or post already reported.
:(
pedig en akartam


Quote (Fej @ 15 Nov 2009 13:59)
:D

amugy tenyleg erdekes x evvel idosebb embert folyamatosan fiamozz, nem tudom ki a fasznak kepzeli magat


fix'd

This post was edited by Zkilla on Nov 15 2009 07:30am
Go Back To Magyar Topic List
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll