Quote (lacoking @ 15 Nov 2009 13:51)
de ez nem tempban , mert többi realmra be tudok lépni , és amúgyis nem volt miért kapnom bármit , mivel nem is játszottam tegnapelőtt voltam europeon utoljára.
várj egy napot, ha semmi, akkor levél a blizzéknek - lehet soká válaszolnak meg kapsz egy automailt, de igazából megéri megpróbálni