d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Urán Mint Nyomelem X) > Kuruc
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 15 2008 09:54am
Quote (norina71 @ Sun, Jun 15 2008, 04:49pm)
beni, Te egy picit szerintem félreérted Chryst.... ő nem arról beszélt, hogy a magyarokat gyűlölni kell és a zsidókat meg szeretni, vagy bántani, hanem arról, hogy a zsidó-cigány moscskolódás mellett túlzásba viszik a magyarkodást, és így ferdítenek és figuráznak ki mindent.... és magyarabbnak tekintik magukat másoknál........

engem ez zavar kiváltképp......


Nekünk már hosszabb múltra visszanyúló vitánk van (de azért szeretem hug.gif csak a +1 nagy úr). Mindig megszidom, ha a magyarokat szidja és azt sokszor teszi mad.gif Azért példálóztam most ezzel, bár nem kapcsolódik szorosan a gondolatmenetéhez.

Én azokat a magyarkodókat nem szertem, aki fogatlanul, félrészegen, zsíros hajjal, szakad Iron Maiden polóban sörrel a kezükben hadonásznak a tv-ben, hogy így meg úgy mocskos zsidók éljenek a magyarok.
Az ilyen unintelligens tuskónak a szájára sem kéne vennie a magyar népet. Inkább a saját népünk boldogulásán munkálkodna, jó példával járna elől, minthogy hozzá képest sikeres embereket hibáztatna a saját sikertelenségeiért és az ő erényeiket és eredményeiket próbálná a sárba tiporni.
Member
Posts: 7,099
Joined: Nov 5 2007
Gold: 5,524.50
Jun 15 2008 09:57am
Quote (beni @ Sun, 15 Jun 2008, 17:54)
Nekünk már hosszabb múltra visszanyúló vitánk van (de azért szeretem hug.gif csak a +1 nagy úr). Mindig megszidom, ha a magyarokat szidja és azt sokszor teszi mad.gif Azért példálóztam most ezzel, bár nem kapcsolódik szorosan a gondolatmenetéhez.

Én azokat a magyarkodókat nem szertem, aki fogatlanul, félrészegen, zsíros hajjal, szakad Iron Maiden polóban sörrel a kezükben hadonásznak a tv-ben, hogy így meg úgy mocskos zsidók éljenek a magyarok.
Az ilyen unintelligens tuskónak a szájára sem kéne vennie a magyar népet. Inkább a saját népünk boldogulásán munkálkodna, jó példával járna elől, minthogy hozzá képest sikeres embereket hibáztatna a saját sikertelenségeiért és az ő erényeiket és eredményeiket próbálná a sárba tiporni.


okok, tudom, hogy nem vérre menő vitában vagytok, csak megpróbáltam kiemelni, hogy szerintem nem jó irányba megy az építő jellegű kritikád Chryssel kapcsolatban a jelen pillanatban. smile.gif
De tudod az a legnagyobb baj, hogy míg mi ezt éretten kulturált formában tesszük, erre a többség nem képes... ahogy a fentebb leírt egy példád is mutatja.... sad.gif
Banned
Posts: 970
Joined: Jun 3 2008
Gold: 3.08
Warn: 10%
Jun 15 2008 10:00am
Quote (beni @ Sun, Jun 15 2008, 03:54pm)
Nekünk már hosszabb múltra visszanyúló vitánk van (de azért szeretem hug.gif csak a +1 nagy úr). Mindig megszidom, ha a magyarokat szidja és azt sokszor teszi mad.gif Azért példálóztam most ezzel, bár nem kapcsolódik szorosan a gondolatmenetéhez.

Én azokat a magyarkodókat nem szertem, aki fogatlanul, félrészegen, zsíros hajjal, szakad Iron Maiden polóban sörrel a kezükben hadonásznak a tv-ben, hogy így meg úgy mocskos zsidók éljenek a magyarok.
Az ilyen unintelligens tuskónak a szájára sem kéne vennie a magyar népet. Inkább a saját népünk boldogulásán munkálkodna, jó példával járna elől, minthogy hozzá képest sikeres embereket hibáztatna a saját sikertelenségeiért és az ő erényeiket és eredményeiket próbálná a sárba tiporni.


Na azokat a magyarkodókat én is utálom. De beni te inkább rockert írtál, holott a skinheadekre jellemző ez. Rockerek azok elvannak, amíg van sör meg metál.
Member
Posts: 5,142
Joined: Jul 8 2005
Gold: 0.00
Jun 15 2008 10:14am
Nincs kedvem mindent osszequotelni, ugyhogy igy siman irok.

Beni: A postodban, ahol emlitetted, hogy en szidom a magyarokat ez igy van. Szidom es par sorral feljebb es vagy lejjebb le is irtad, hogy miert biggrin.gif
Mert egy onsajnaltato nepseg, aki utalj a ciganyt, a zsidot, a romant, a szlovakot, stb.. Aztan sir, hogy ot mindenki utalja a nagyvilagban es sir, ha megverik ot szlovakiaban peldaul. Sir, hogy kis, pici gyenge orszag europa kozepen, holott a magyar mentalitas egy alapja az, hogy ott tesz keresztbe a masiknak, ahol tud es ott szivatja ahol tud.
Mennek ki a Kossuth-terre anyazni, faszozni, mert az meg azert nagyon megy nekik. Hogy megkoronazzak az aznapi felfordulast meg ott is maradnak par napig es odaszarnak es hugyoznak. Rongalnak, kukat es autotgyujtanak. Szetveri a Magyar(!) teve szekhazat stb.. es sirnak meg..
Persze en vagyok most a geci, mert ezt kimerem mondani es en vagyok a geci, mert biztos ferditek es en vagyok a getsee, mert en nem utalom a zsidokat es mindjart jon a kontrazas, hogy de hat te is szidtad a ciganyokat. Igy van. Nem is tagadom. Hirtelen felindulasbol mindig beleesek ebbe a hibaba, mert mar parszor loptak meg ciganyok..
Jun 15 2008 10:16am
Inappropriate Post Content
Member
Posts: 7,099
Joined: Nov 5 2007
Gold: 5,524.50
Jun 15 2008 10:22am
Quote (ChrystopherNike @ Sun, 15 Jun 2008, 18:14)
Nincs kedvem mindent osszequotelni, ugyhogy igy siman irok.

Beni: A postodban, ahol emlitetted, hogy en szidom a magyarokat ez igy van. Szidom es par sorral feljebb es vagy lejjebb le is irtad, hogy miert biggrin.gif
Mert egy onsajnaltato nepseg, aki utalj a ciganyt, a zsidot, a romant, a szlovakot, stb.. Aztan sir, hogy ot mindenki utalja a nagyvilagban es sir, ha megverik ot szlovakiaban peldaul. Sir, hogy kis, pici gyenge orszag europa kozepen, holott a magyar mentalitas egy alapja az, hogy ott tesz keresztbe a masiknak, ahol tud es ott szivatja ahol tud.
Mennek ki a Kossuth-terre anyazni, faszozni, mert az meg azert nagyon megy nekik. Hogy megkoronazzak az aznapi felfordulast meg ott is maradnak par napig es odaszarnak es hugyoznak. Rongalnak, kukat es autotgyujtanak. Szetveri a Magyar(!) teve szekhazat stb.. es sirnak meg..
Persze en vagyok most a geci, mert ezt kimerem mondani es en vagyok a geci, mert biztos ferditek es en vagyok a getsee, mert en nem utalom a zsidokat es mindjart jon a kontrazas, hogy de hat te is szidtad a ciganyokat. Igy van. Nem is tagadom. Hirtelen felindulasbol mindig beleesek ebbe a hibaba, mert mar parszor loptak meg ciganyok..


^^^^ nagyon igazad van ^^^^^^^^^^^^

tényleg ez a mentalitás sajnos sad.gif ezt kéne megváltoztatni wink.gif
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 15 2008 10:22am
Quote (ChrystopherNike @ Sun, Jun 15 2008, 04:14pm)
Nincs kedvem mindent osszequotelni, ugyhogy igy siman irok.

Beni: A postodban, ahol emlitetted, hogy en szidom a magyarokat ez igy van. Szidom es par sorral feljebb es vagy lejjebb le is irtad, hogy miert biggrin.gif
Mert egy onsajnaltato nepseg, aki utalj a ciganyt, a zsidot, a romant, a szlovakot, stb.. Aztan sir, hogy ot mindenki utalja a nagyvilagban es sir, ha megverik ot szlovakiaban peldaul. Sir, hogy kis, pici gyenge orszag europa kozepen, holott a magyar mentalitas egy alapja az, hogy ott tesz keresztbe a masiknak, ahol tud es ott szivatja ahol tud.
Mennek ki a Kossuth-terre anyazni, faszozni, mert az meg azert nagyon megy nekik. Hogy megkoronazzak az aznapi felfordulast meg ott is maradnak par napig es odaszarnak es hugyoznak. Rongalnak, kukat es autotgyujtanak. Szetveri a Magyar(!) teve szekhazat stb.. es sirnak meg..
Persze en vagyok most a geci, mert ezt kimerem mondani es en vagyok a geci, mert biztos ferditek es en vagyok a getsee, mert en nem utalom a zsidokat es mindjart jon a kontrazas, hogy de hat te is szidtad a ciganyokat. Igy van. Nem is tagadom. Hirtelen felindulasbol mindig beleesek ebbe a hibaba, mert mar parszor loptak meg ciganyok..


GOBLIN!4
Jun 15 2008 10:28am
Inappropriate Post Content
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jun 15 2008 12:53pm
Quote (ChrystopherNike @ Sun, Jun 15 2008, 05:28pm)
Egy idoben az volt a kezdolapom thumbsup.gif
frankon


és még te vagy kiakadva? biggrin.gif
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Jun 15 2008 01:08pm
anyámnak mániája hogy adalékanyagokkal csökkentik a magyarok nemzőképességét dry.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll