d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Need 5letek > Lg Sosohoz
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Nov 11 2007 11:27am
Skullder, shako, whistan, wizzy, tal belt, res, dex, amu, res mf boots, mf gloves,

Slingerek miatt sztem max block soso kell, de lehet h van aki jobban tudja és nem.

Mercnek: Andy, Reaper, Duress

Ennél olcsóbbat nem találsz.
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Nov 11 2007 11:29am
Quote (ace07 @ Sun, Nov 11 2007, 06:27pm)
Skullder, shako, whistan, wizzy, tal belt, res, dex, amu, res mf boots, mf gloves,

Slingerek miatt sztem max block soso kell, de lehet h van aki jobban tudja és nem.

Mercnek: Andy, Reaper, Duress

Ennél olcsóbbat nem találsz.


és azt hogy oldod meg h cta nélkül is elinduljon?
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Nov 11 2007 11:30am
Quote (Poczok @ Sun, 11 Nov 2007, 18:29)
és azt hogy oldod meg h cta nélkül is elinduljon?


; elé a sequenceben
Member
Posts: 4,065
Joined: Oct 4 2007
Gold: 4.19
Warn: 10%
Nov 11 2007 11:54am
Quote (Poczok @ Sun, Nov 11 2007, 05:29pm)
és azt hogy oldod meg h cta nélkül is elinduljon?


lol?vagy " ; " irsz, vagy beállítod h vmi armort nyomjon helyette

This post was edited by lowxair on Nov 11 2007 11:55am
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Nov 11 2007 11:55am
Quote (lowxair @ Sun, Nov 11 2007, 06:54pm)
lol?


mit lol
Nov 11 2007 12:04pm
Inappropriate Post Content
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 11 2007 12:11pm
tegyel ra vmi normalisat ket nap es visszahozza az arat...
Nov 11 2007 12:13pm
Inappropriate Post Content
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Nov 11 2007 12:14pm
Quote (Poczok @ Sun, Nov 11 2007, 06:13pm)
ty mostmár megy szépen


amúgy nem keylogger ugye?

mert én is ezt használtam.

Ja és Shenket neked birja cta nélkül?
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Nov 11 2007 12:15pm
Quote (ace07 @ Sun, Nov 11 2007, 07:14pm)
amúgy nem keylogger ugye?

mert én is ezt használtam.

Ja és Shenket neked birja cta nélkül?


birja
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll