Quote (IqLimited @ Fri, 28 Dec 2007, 10:57)
Úspěchy, poznatky, rady, schreenshoty a prostě všechny strasti a radosti Azerothu

konecne nekdo udelal tenhle topic. ^^
ta par tydnu budu 70 takze pak postnu naky screeny

btw parada ten vanocni event..

+ muj prichod do outu
This post was edited by Karbec on Dec 28 2007 04:32am