Quote (kabas @ 5 Jun 2012 22:16)
wiem co mówie, miałem w życiu chyba z 4 a3 i w każdym jednym padały chłodnice...
przynajmniej wiem że mam to za swoje zarobione pieniądze, a ma być to moje pierwsze własnoręcznie zarobione auto, a nie kupione od rodziców.
moja teściowa ma i matka, chłodnica nigdy im nie padła a robią kilometrów. Wniosek: Jeździsz gorzej od bab. Kup hulajnogę
Quote (kabas @ 5 Jun 2012 22:16)
s3 też jeździłem przez jakiś okres, 2005 rocznik, chłodnica padła.
Więc na prawdę hulajnoga "objazdywaczu"
This post was edited by qra on Jun 5 2012 03:17pm