d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > W Miare Dobre Autko Do 12 Tysięcy Złotych
12310Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,006
Joined: Mar 5 2009
Gold: 0.00
Jun 5 2012 03:13pm
Co możecie mi zaproponować, coś typu coupe, bądź sedan, nie chce żadnego a3 bo chłodnice padają tam jak pojebane :/
Member
Posts: 6,170
Joined: Nov 25 2007
Gold: 1.55
Warn: 40%
Jun 5 2012 03:14pm
lo jezu biedą aż trzeszczy wieje i nie wiem co jeszcze
Member
Posts: 13,793
Joined: Jul 4 2007
Gold: 5,017.00
Warn: 20%
Jun 5 2012 03:14pm
Quote (kabas @ 5 Jun 2012 22:13)
Co możecie mi zaproponować, coś typu coupe, bądź sedan, nie chce żadnego a3 bo chłodnice padają tam jak pojebane :/


:rofl:

e: s3 - tylko to z 15k musisz dołożyć B)

This post was edited by qra on Jun 5 2012 03:14pm
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
Jun 5 2012 03:14pm
maluch



falszywa edycja: nie zauwazylem ze tys. xD
Member
Posts: 6,006
Joined: Mar 5 2009
Gold: 0.00
Jun 5 2012 03:16pm
Quote (qra @ Jun 5 2012 10:14pm)
:rofl:


wiem co mówie, miałem w życiu chyba z 4 a3 i w każdym jednym padały chłodnice...

Quote (Thor_Collosus @ Jun 5 2012 10:14pm)
lo jezu biedą aż trzeszczy wieje i nie wiem co jeszcze


przynajmniej wiem że mam to za swoje zarobione pieniądze, a ma być to moje pierwsze własnoręcznie zarobione auto, a nie kupione od rodziców.
Member
Posts: 15,470
Joined: Apr 13 2007
Gold: 249.00
Jun 5 2012 03:16pm
golf? może jakaś astra?
Member
Posts: 6,006
Joined: Mar 5 2009
Gold: 0.00
Jun 5 2012 03:16pm
Quote (qra @ Jun 5 2012 10:14pm)
:rofl:

e: s3 - tylko to z 15k musisz dołożyć B)


s3 też jeździłem przez jakiś okres, 2005 rocznik, chłodnica padła.
Member
Posts: 13,793
Joined: Jul 4 2007
Gold: 5,017.00
Warn: 20%
Jun 5 2012 03:17pm
Quote (kabas @ 5 Jun 2012 22:16)
wiem co mówie, miałem w życiu chyba z 4 a3 i w każdym jednym padały chłodnice...



przynajmniej wiem że mam to za swoje zarobione pieniądze, a ma być to moje pierwsze własnoręcznie zarobione auto, a nie kupione od rodziców.


moja teściowa ma i matka, chłodnica nigdy im nie padła a robią kilometrów. Wniosek: Jeździsz gorzej od bab. Kup hulajnogę

Quote (kabas @ 5 Jun 2012 22:16)
s3 też jeździłem przez jakiś okres, 2005 rocznik, chłodnica padła.


Więc na prawdę hulajnoga "objazdywaczu"

This post was edited by qra on Jun 5 2012 03:17pm
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Jun 5 2012 03:17pm
Quote (kabas @ Jun 5 2012 11:13pm)
Co możecie mi zaproponować, coś typu coupe, bądź sedan, nie chce żadnego a3 bo chłodnice padają tam jak pojebane :/[/


O KURWA SMIAC SIE CZY PLAKAC :DDDDDDDDDDDDD

This post was edited by Mentalista on Jun 5 2012 03:17pm
Member
Posts: 11,995
Joined: Feb 12 2009
Gold: 0.00
Jun 5 2012 03:17pm
pierwsze slysze, ze w a3 tak czesto chlodnice padaja, a sam jezdze a3
Go Back To Polska Topic List
12310Next
Add Reply New Topic New Poll