d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Bequiet Vs Vordigan
12Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 2,182
Joined: Aug 22 2010
Gold: 70.01
Warn: 10%
Mar 19 2011 08:42am
J/W
Member
Posts: 702
Joined: Feb 14 2011
Gold: 65.01
Warn: 30%
Mar 19 2011 08:44am
Chyba jednak ja.
Member
Posts: 702
Joined: Feb 14 2011
Gold: 65.01
Warn: 30%
Mar 19 2011 08:45am
W ogóle znacie BeQuiet żeby się na jego temat wypowiadać ?
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Mar 19 2011 08:50am
Jaki bi kłajet miał wcześniej nick?
Member
Posts: 702
Joined: Feb 14 2011
Gold: 65.01
Warn: 30%
Mar 19 2011 08:52am
Quote (crunk_mp @ Mar 19 2011 03:50pm)
Jaki bi kłajet miał wcześniej nick?


Widzisz BeQuiet, przyjacielu mójej kapibary...
Jesteś uważany za zwykłego randoma...
Jako, że swoi ciągną do swego to takim właśnie sposobem dostajesz tyle głosów w ankietach trolololo...
Member
Posts: 702
Joined: Feb 14 2011
Gold: 65.01
Warn: 30%
Mar 19 2011 09:05am
Atencja spada... Czas podbic temat ;o ;o

Glosujcie na niego. Zabraniam wam glosowac na mnie.
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Mar 19 2011 09:08am
twoje spierdolenie jest dlugie, jak odstep miedzy ostatnim wyrazem, a znakiem zapytania, ktory jest zbedny.
podobnie, jak twoje obecnosc na tym swiecie.
Member
Posts: 6,030
Joined: Mar 11 2008
Gold: 6.83
Mar 19 2011 09:08am
nie znam randów
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Mar 19 2011 09:10am
NOM

This post was edited by colos on Mar 19 2011 09:11am
Member
Posts: 702
Joined: Feb 14 2011
Gold: 65.01
Warn: 30%
Mar 19 2011 09:11am
Quote (saszas @ Mar 19 2011 04:08pm)
twoje spierdolenie jest dlugie, jak odstep miedzy ostatnim wyrazem, a znakiem zapytania, ktory jest zbedny.
podobnie, jak twoje obecnosc na tym swiecie.


____________________

Quote (kostuch102 @ Mar 19 2011 04:08pm)
nie znam randów


____________________


Quote (colos @ Mar 19 2011 04:10pm)
glos poszedl na wiekszego pleba


przeciez nie ma ciebie w ankiecie ;o

Quote (colos @ Mar 19 2011 04:10pm)
NOM


nice edit, dumb bitch 8D

This post was edited by Vordigan on Mar 19 2011 09:11am
Go Back To Polska Topic List
12Next
Closed New Topic New Poll