Quote (twardy006 @ Jun 25 2010 09:27pm)
Pozwalam sobie na zalozenie oficjalnego topicu do debatowania z rogalem.
Piszcie tu swoje sprawy, poglady, problemy a mam nadzieje ze rogal pomoze, rozwieje watpliwosci i nieco wytlumaczy sie ze swojego nieraz niedorzecznego zachowania.
Wytłumaczy się to za mocne słowo, ale może przynajmniej powie nam, czemu jest taki wobec całej naszej sekcji. Powiedziałby wprost co jest nie tak i czemu rozdaje tak ciągle warny i suspy.
Bardzo chciałbym, aby Rogal uczestniczył w tej debacie, i żeby ta rozmowa była spokojna i na poziomie.