d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Debata Z Rogalem
1234Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,739
Joined: Mar 29 2005
Gold: 1.00
Jun 25 2010 01:27pm
Pozwalam sobie na zalozenie oficjalnego topicu do debatowania z rogalem.
Piszcie tu swoje sprawy, poglady, problemy a mam nadzieje ze rogal pomoze, rozwieje watpliwosci i nieco wytlumaczy sie ze swojego nieraz niedorzecznego zachowania.

lub opcja druga : zamknie temat bo boi sie dyskusjii

This post was edited by twardy006 on Jun 25 2010 01:27pm
Banned
Posts: 6,120
Joined: Mar 25 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Jun 25 2010 01:27pm
zamykam.
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jun 25 2010 01:27pm
mysle ze inicjatywa dobra ale obawiam sie ze temat zostanie zamkniety bez podania powodu :(
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Jun 25 2010 01:28pm
bez sensu topic imo
jak ktoś coś chce to niech pisze pm
pewnie zamkną temat szybko
Member
Posts: 8,178
Joined: Apr 23 2009
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 25 2010 01:28pm
napisałbym tu coś ale nn 10 % za spam
Member
Posts: 59,130
Joined: May 24 2007
Gold: 207,355.74
Jun 25 2010 01:28pm
zapewne zaraz zamknie ten topic!
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Jun 25 2010 01:28pm
Niestety moze byc zaraz ten temat zamkniety :(
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Jun 25 2010 01:29pm
Quote (lszcz @ 25 Jun 2010 21:27)
mysle ze inicjatywa dobra ale obawiam sie ze temat zostanie zamkniety bez podania powodu :(


też tak sądzę
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jun 25 2010 01:29pm
rogal to fajny gosc z nim sie nie poagada co nie pasi to odrazu 10 % i tak ma byc jak cos zle zrobiles to nie ma co wyjasniac
zamykam btw :P
zapomniales napisac temat oficjalny :(

This post was edited by Patryk1991 on Jun 25 2010 01:29pm
Member
Posts: 2,946
Joined: Jun 1 2009
Gold: 111.11
Warn: 100%
Jun 25 2010 01:29pm
Quote (twardy006 @ Jun 25 2010 09:27pm)
Pozwalam sobie na zalozenie oficjalnego topicu do debatowania z rogalem.
Piszcie tu swoje sprawy, poglady, problemy a mam nadzieje ze rogal pomoze, rozwieje watpliwosci i nieco wytlumaczy sie ze swojego nieraz niedorzecznego zachowania.


Wytłumaczy się to za mocne słowo, ale może przynajmniej powie nam, czemu jest taki wobec całej naszej sekcji. Powiedziałby wprost co jest nie tak i czemu rozdaje tak ciągle warny i suspy.
Bardzo chciałbym, aby Rogal uczestniczył w tej debacie, i żeby ta rozmowa była spokojna i na poziomie.
Go Back To Polska Topic List
1234Next
Closed New Topic New Poll