d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Zdjęcia Użytkowników - Temat Oficjalny
12347Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 62,491
Joined: Dec 28 2006
Gold: 11,225.00
Jun 2 2010 05:26am
Po pierwsze, żadnego spamu itd. Zapłaciłem za temat. B)
Mam zezwolenie od Rogala więc tym bardziej się pilnować panowie.
Repost stąd: http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=30652470&f=230

Dobra zaczynamy!





Banned
Posts: 50,181
Joined: Feb 21 2007
Gold: 1,236.51
Warn: 30%
Jun 2 2010 05:27am
1st

edit: jakas kobieta cie ma :)

This post was edited by SilentSpamer on Jun 2 2010 05:27am
Member
Posts: 22,839
Joined: Dec 27 2006
Gold: 14,909.00
Jun 2 2010 05:29am


/e: najlepszy to ten kolo całkiem z prawej ^
/e2: ja ofc w centrum :D

This post was edited by M4ciek on Jun 2 2010 05:30am
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Jun 2 2010 05:29am
Nie no, chcę być na 1 stronie. Daję tego posta później zrobię edit z focią.
Member
Posts: 45,870
Joined: Mar 17 2008
Gold: 0.00
Jun 2 2010 05:29am



:)

This post was edited by Mysliwy_thehollow on Jun 2 2010 05:30am
Member
Posts: 4,708
Joined: Feb 7 2009
Gold: 2,990.00
Jun 2 2010 05:30am
Może niewyraźne, ale inne są suabe ;D



This post was edited by Bochen on Jun 2 2010 05:35am
Member
Posts: 7,692
Joined: May 27 2008
Gold: 2,801.00
Jun 2 2010 05:31am
też może później zamieszczę zdjęcie
Member
Posts: 2,404
Joined: Mar 26 2010
Gold: 10.00
Warn: 30%
Jun 2 2010 05:32am
karteczki , karteczki :angry:
niedlugo editne z swoim ryjem
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jun 2 2010 05:33am
to i ja zapodam moja twarz.


E:\ oczywko zdjęcie "z ręki"

This post was edited by CoD_id on Jun 2 2010 05:34am
Banned
Posts: 50,181
Joined: Feb 21 2007
Gold: 1,236.51
Warn: 30%
Jun 2 2010 05:33am
Cholera, ja obecnie mam tylko takie, na ktorym zjadam rogala.
Go Back To Polska Topic List
12347Next
Closed New Topic New Poll