Quote (Scyzoryk @ 6 Feb 2010 18:29)
Bez Spamu proszę!
Oficjalny temat to po 1 musi być zaakceptowany przez moderatora a po drugie powinien być zrobiony jak należy czyli zawierać w pierwszym poscie poprzedni topic lub topici.
Wiec puki masz czas na edit jazda szukac starego topa i wklejać w pierwszy post albo zawołam Maćka :<
wklejam demota żeby nie było

