Quote ([GuMiS] @ Jan 22 2010 01:34am)
Ja tam od mamy pozyczam jak mi zimno w cipke.
Jako nowy urzytkownik chętnie dziele się swoimi doświadczeniami. Otóż ostatnimi czasy,w letnie ale chłodniejsze dni zakładam rajstopy zwyczajnie do biegania. To takie trochę grubsze,bez stop (chyba mają swoją nazwę ale nie wiem jaką). Do tego buty sportowe,skarpetki tzw stópki, koszulka pod kolor,czapka i w drogę. Bardzo wygodne.:) Trochę to wzbudza czasem zainteresowanie, ale nie jakoś szczególnie. Wchodząc do sklepu po wodę reakcja pani była zerowa.
e; /facepalm
This post was edited by Jin[CoA] on Jan 21 2010 07:39pm