d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Macieye 2009
12343Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Banned
Posts: 5,236
Joined: Mar 8 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 28 2009 10:52am
Stało się. Tak samo jak w roku poprzednim, nadszedł czas, by napiętnować głupotę najwybitniejszych przedstawicieli tego jakże szacownego forum. Dziś w półfinale w szranki staje 9 osób, które będą walczyć o trzy miejsca w Finale Finałów, który rozpocznie się wieczorem 30 grudnia, a zwycięzce wyłoni już w nowym roku. Przypominamy tez, ze samo znalezienie się niżej wymienionych userów w ankiecie jest jak wielki murzyński penis wchodzący w odbyt nominowanego, a glosowanie jest tylko wybraniem, kto dostanie największe prącie do zabawy. Przedstawiamy userów w kolejności alfabetycznej

1. ANWIL - o ile mnie pamięć nie myli, walczył juz o główna nagrodę w zeszłym roku; milion multi z kretyńskimi nazwami, tępota tak porażająca, ze bywał demaskowany zanim napisał jakiegokolwiek posta. Niebagatelna aparycja oblecha połączona z umysłem ośmiolatka dala niesamowicie efektowny twór. Niejednokrotnie bawił nas swoimi opowiadaniami o przebytej chorobie, treningach karate i o tym, ze jego ukochana rudowłosa dziewczyna ma go za kretyna. W sumie nie ma co się dziwić

2. DRUMANDBASE - uczestnik wszystkich mozliwych ankiet na pleba tygodnia/miesiaca, zwyciezca prawyborow na pleba roku. Zaslynal z nieśmiesznych dram robionych na sile i robienia z siebie idioty ku uciesze gawiedzi, dla tego usera internet to BARDZO srs bsns.

Quote (DrumAndBase @ 4 Oct 2009 17:57)
Płakałeś że mam zjebaną morde. Założyłem ankietę na 3 niezależnych forach (w działach dla pań), wrzuciłem obok moje i twoje foto i zrobiłem ankietę "który ładniejszy" :D
Były głosy na mnie, na "obaj nie w moim typie", a na ciebie równe zero ;)

To się nazywa esencja łatwości ;)

Teraz płacz, że masz zjebany ryj.



3. Killah-pl - objawienie ostatnich miesiecy. Na pozor - przecietny user, jednak pod zardzewiala maska wiejskiego idioty kryje sie prawdziwy talent. Raczyl nas swoimi tematami pokroju 'jechalem 170 w zabudowanym, ale hamulce nie dzialaly i wpadlem w poslizg, prawie jakies dziecko przejechalem' i czul sie dzieki temu dumny. Z mojej strony zaluje tylko, ze nie wpierdolil sie w jakies drzewo, przynajmniej swiat mialby z tego jakis pozytek

4. Lucek333 - koneser piwa miodowego KOREB, kebabów i lodów. postać dotknięta poważnym dysmózgowiem objawiającym się w postaci mitomanii. W efekcie dzialan kilku osob, ktore w pore dostrzegly jego destrukcyjny wplyw na forum, szybko zlapal odpowiednia ilosc procentow i bana na multi. Dzis juz troche zapomniany, jednak TAKI kretynizm nigdy nie uchodzi plazem

Quote (AvalangerDejaVu @ 15 Jun 2009 16:49)
2h temu jadlem kebaba + popijałem go piwem Miodowym Koreb ( 8% ) i kolezanka robiła mi loda w tym czasie
ja pierdole ; DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd


5. Maxi_king - by go opisac, nie potrzeba wielkich slow. Dodalibysmy jeszcze zdjecia, ale 'gora' zabronila, tak wiec w obawie przed przedwczesnym lockiem tego nie robimy; pamietajcie tez, ze zawsze istnieje drugi obieg - jezeli nie mieliscie tej watpliwej przyjemnosci ogladania zdjec sfrustrowanego pietnastolatka, pmy sa dobra droga ich zdobycia) Podobnie jak lucek, silne sklonnosci bajkopisarskie.

6. Monia89 - w tym momencie przezywam cos, co przytrafilo sie bohaterowi jednego z sonetow mickiewicza - tego nie mozna opisac slowami, to trzeba zobaczyc. Byc moze to dlatego, ze w internecie zbyt wielu tepych kurew nie ma, a kontakty miedzyludzkie poza internetem nie sa najmocnejsza strona autora. I choc ja sam jestem przeciwny wjazdom na starych, to jednak warto odnotowac fakt, ze ona sama chodzila do tej samej szkoly z wlasna matka. To boli.

Quote (Monika89 @ Wed @ 12 Aug 2009, 09:29)
Ty chuju jebany, wlasnie udowodniles jakim jestes frajerem lamusie. Bolalo Cie to ze Twoje riposty nie robily na mnie wrazenia tak? Trzeba bylo zrobic cos takiego ?
Jakim prawem mieszasz sie w moj rl ?
Jesli Cie to usatysfakcjonuje wiedz, ze teraz siedze i placze, dziekuje za zjebanie mi zycia w miescie ! Wielkie dzieki! jestes skurwysynem jakich malo ! Kup se podium i stan na 1 miejscu !


7. Moro(n)123 - kolejna gwiazda ostatniego kwartalu, jego poczynania sa na tyle swieze, ze sami najlepiej pamietacie wszystkie jego występki, ktorych autorzy ankiety wcale nie musieli zauwazyc



8. mysz15- wydaje sie, ze jego miejsce w finalowej trojce jest pewniesze niz to, ze przejebiemy na euro. Zaczynal w polowie roku, byl rycerzem na bialym koniu walczacym o dobre imie moni. Tyle, ze internet to nie bajka, monia89 dziewica nie jest od - pi razy oko - 6 lat, wiec od poczatku byl skazany na porazke. Z uporem maniaka dazy do koncowej chwaly po wygranej w pleb-iscycie, chociaz w jego swiecie to on jest 'tym dobrym', a my jestesmy 'poprostu opuznieni'

Quote (mysz15 @ 26 Dec 2009 17:22)
nie mow ze nigdy nie wkladales sobie butelki szamponu w dupe! Kazdy facet kiedys probowal jak to jest:)


9. Phockous aka murzyn - dokladnie tak, czarny kon ankiety, wlada angielskim tak dobrze, jak lech roch pawlak francuskim. Ma tak samo licznych przyjaciol, jak i wrogow; przez kolegow z rl nazywany zajaczkiem, ile razy ida z nim na panienki, to nie mogą nic poderwac. Wszyscy bylismy swiadkami poszukiwan wymarzonej pracy naszego bialego kolegi, jednak nie chcieli go nawet w zakladach miesnych. Nie mozna zapominac, ze pochodzi z sosnowca

Quote (PhockouS @ Thu @ 3 Sep 2009, 2:41)
A od kiedy to kastracja powoduje bezpłodność? Ja jebie, jesteś idiotą i masz ksywkę ŻYDEK.




Prawidlowosc przeprowadzania ankiety jest nadzorowana przez Niezależna Komisje Gier i Zakładów, a cala akcja ma patronat gildii #E-drama.
'Góra' wyraziła zgodę na temat, tak więc 'pleba i igrzysk'.

Całość tekstu opracowana przez Azur3'a i Maciocha.

Ps.
Nie gumiś, nie bierzesz udziału w ankiecie. Jesteś wrakiem człowieka, a twoje pajacowanie nie jest śmieszne.
Member
Posts: 12,673
Joined: Aug 28 2007
Gold: 6.66
Warn: 10%
Dec 28 2009 10:52am
1ST

This post was edited by baroza on Dec 28 2009 10:52am
Member
Posts: 7,965
Joined: Feb 22 2006
Gold: 4,899.99
Warn: 20%
Dec 28 2009 10:52am
e; mysz15 FTW

This post was edited by Jin[CoA] on Dec 28 2009 10:53am
Banned
Posts: 8,678
Joined: Dec 12 2008
Gold: 0.00
Warn: 50%
Dec 28 2009 10:53am
plebiscyt

:O
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 28 2009 10:53am
Quote (baroza @ 28 Dec 2009 17:52)
asfd


;D

jebany flood control, ja bym byl pierwszy :<

This post was edited by crunk_mp on Dec 28 2009 10:53am
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 28 2009 10:53am
Jeszcze nie wiem.
e: Ukłony dla panów, którzy to pisali, solidna robota, niektóre opisy nadawałyby się na nonsensopedię ;)
Powiem więc, cytując moro. "tak i zato jedyne co moge to wyrazy szacunku tu przeslac"

This post was edited by Leothyr on Dec 28 2009 10:56am
Banned
Posts: 23,213
Joined: Jul 2 2007
Gold: 40.00
Warn: 40%
Dec 28 2009 10:53am
YES WE CAN
Member
Posts: 185
Joined: Dec 25 2009
Gold: 1.69
Dec 28 2009 10:53am
wreszcie długo oczekiwane starcie
Member
Posts: 8,296
Joined: Mar 17 2009
Gold: 883.37
Dec 28 2009 10:53am
Witam
Member
Posts: 8,388
Joined: Jul 9 2005
Gold: 78.00
Dec 28 2009 10:54am
bede na 1 stronie?

uff jestem, no to taaaa
w pierwszej trojce widzialbym
monie za potwierdzenie teorii o blondynkach
murzyna za jego fakultety z angielskiego + ogolna wiedze o zyciu
moro za jego epicki tekst didzeja

ciezki wybor :( ale pada na moro

This post was edited by xMohaax on Dec 28 2009 10:58am
Go Back To Polska Topic List
12343Next
Closed New Topic New Poll