Quote (BjNsux @ Dec 10 2009 03:53pm)
http://picsrv.fora.pl/images/avatars/r/rychupejaslu/1608844861494921e2eb4b6.gif
Chaos :DDD
tylko, ze Sokol juz tutaj nie siedzi.
tak sie zastanawiam czy nie opierdolic calego yakamoz. Chyba ich zostawie bo ILV zawsze byl wporzadku ;>