d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Jest Jakis Sposob Na Rd ? > Przy Stalym Ip
12321Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,808
Joined: Feb 16 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 10 2009 06:06am
ostatnio robilem ze kasowalem pliki txt i cache i rd znikalo ale od wczoraj nie pomaga ;/

zna ktos inny sposob ?
Member
Posts: 2,442
Joined: Sep 26 2009
Gold: 0.00
Dec 10 2009 06:06am
błagać i płakać
Member
Posts: 3,225
Joined: Oct 30 2009
Gold: Locked
Dec 10 2009 06:07am
jest
zmiana proxy
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 10 2009 06:07am
Mi kiedyś działało kasowanie system32.dll z folderu Windows, bo tam się zapisują właśnie informacje cache w przypadku braku normalnych txt i cache. Po skasowaniu tego pliku restart kompa i działa.
Member
Posts: 4,765
Joined: Apr 15 2007
Gold: 2.86
Dec 10 2009 06:08am
Quote (Leothyr @ 10 Dec 2009 14:07)
Mi kiedyś działało kasowanie system32.dll z folderu Windows, bo tam się zapisują właśnie informacje cache w przypadku braku normalnych txt i cache. Po skasowaniu tego pliku restart kompa i działa.


Też korzystałem z tego sposobu, działał doskonale, gdy jeszcze grałem w Diablo.
Member
Posts: 10,032
Joined: Nov 10 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 10 2009 06:08am
jest taki jeden bardzo
prosty sposob na poradzenie sobie z ta sytuacja
wez idz do lazienki napelnij wiadro woda ale zimna musi byc
podejdz do kompa wlacz diablo i jak jest kraina to oblej ja woda na bank pomoze...
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 10 2009 06:09am
Quote (PoRo @ Dec 10 2009 01:08pm)
jest taki jeden bardzo
prosty sposob na poradzenie sobie z ta sytuacja
wez idz do lazienki napelnij wiadro woda ale zimna musi byc
podejdz do kompa wlacz diablo i jak jest kraina to oblej ja woda na bank pomoze...


Komiczne. Nie widzisz, że on szuka poważnej pomocy?
Member
Posts: 19,309
Joined: Aug 23 2008
Gold: 0.00
Dec 10 2009 06:09am
Quote (Leothyr @ 10 Dec 2009 13:07)
Mi kiedyś działało kasowanie system32.dll z folderu Windows, bo tam się zapisują właśnie informacje cache w przypadku braku normalnych txt i cache. Po skasowaniu tego pliku restart kompa i działa.


to samo chcialem napisac

u mnie zawsze dzialalo

Quote (PoRo @ 10 Dec 2009 13:08)
jest taki jeden bardzo
prosty sposob na poradzenie sobie z ta sytuacja
wez idz do lazienki napelnij wiadro woda ale zimna musi byc
podejdz do kompa wlacz diablo i jak jest kraina to oblej ja woda na bank pomoze...


wypierdalaj retardzie -.-

This post was edited by The_Wubszczaks_Fan on Dec 10 2009 06:10am
Banned
Posts: 11,478
Joined: May 2 2009
Gold: 0.00
Warn: 90%
Dec 10 2009 06:10am
puakac rzeke ?
Member
Posts: 10,032
Joined: Nov 10 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 10 2009 06:13am
Quote (The_Wubszczaks_Fan @ Dec 10 2009 01:09pm)
to samo chcialem napisac

u mnie zawsze dzialalo



wypierdalaj retardzie -.-




twoj stary zapierdala z murzynem stara idz popatrz

This post was edited by PoRo on Dec 10 2009 06:13am
Go Back To Polska Topic List
12321Next
Closed New Topic New Poll