d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piosenka Zadedykowana Patyczakowi00
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Nov 20 2009 03:21pm
Pozdroweczki patyczak00. Po przesluchaniu tej piosenki, gwarantuje, ze jak bedzie szlo 5, to zawsze bedziecie wiedziec, ktorego trzeba uderzyc piescia w twarz, aby reszta zbiegla.

http://patrz.pl/mp3/iwan-pozdrowki

jakby ktos nie rozumial meandrow tego utworu, to dokladnie przestudiujcie tekst:

Elo, Sarbinowskie słowa
Produkcja 2003 z Poniatowa, tak
Yo,Yo siedzimy pod miejscowymi klatówami
Ja z dziewczynami i z moimi ziomalami
Nigdy nie myslimy co bedzie jutro, co bedzie jutro
Czy, będzie jakis owoc, zawsze ten dzien
Trzeba spedzic jak,powiedz mi jak typie, Coolturowo
Yo, Yo , tak jak zawsze idziemy do baru
Wypic za naszych przyjacieli paru
I przyjaciółki, które za nami po mieście biegały jak pszczólki
Maje czy tam inne Gucie tak
Włazimy do Baru, kumpel woła osiem dużych i dwa małe
Później kumpel spojrzał na detale i zawołał jeszcze cztery duże
Chcieliśmy żeby usłyszeli nas w niebiańskiej górze człowieku, w nie biańskiej górze
tak, gdy trzecia kolejka wypita to jeszcze dwa duże zamówiliśmy
Wypiliśmy to do samego syta. Syta Syta sprawa, tak syta sprawa
Yo Yo Kazdy już w głowie czuje lekką fale,posłuchaj mnie gnoju
spodniami sie nie chwale
Nigdy sie nie chwalę Że mam... Że mam ( !!! )
Nowe adidasy albo że kurtkę oryginalną lub bluzę białą w pasy
Teraz Wam, opowiem o Serbinowskiej rzeczywistości
Przyjedź do nas to ci połamiemy kości
Szara rzeczywistość mego Serbinowa
Na którego głod bym nie spojrzał to opuszczona głowa
Chcemy... Chcę Ci wbić to do głowy, żebys nie bładził w swoim życiu
żebyś nie kradł nie napadał, rób to tylko w swym ukryciu
Inni ludzie, się dziwią że dzieciak kradnie, powiem Ci teraz dlaczego
Bo chłopaczyna nie miał co do garnka włożyć, czaisz czaisz czaisz
Nagraj to co ja, nagraj , no nagraj
Policja sp... Policja spisuje za byle jakie gówno
HWDP jeb**ym szmatom, gdy dorosnę do zemszczę sie i to bardzo równo
tak i to bardzo równo, i to bardzo równo
Produkcja 2003, hip hopowe serbinowskie brzmienie tak
My nie jesteśmy jak podziemie WWA czy tam inne.
My nawijamy na Pececie na razie człowieku
Chcecie mnie usłyszeć jeszcze, chcecie
Powiedz mi chcecie ?? Zaraz
Polityka jak to polityka
Biedny Chłopaczyn z biedą sie potyka
Ja powtarzam stale : Ta zasrana polityka, Ta zasrana polityka
Ta zasrana polityka
Tak, tak, nie śmiejcie sie, nie smiejcie sie z tego
To jest dopiero moje pierwsze Demo
Solówka człowieku, solówka aaaaaaaa
Solóweczka yo, solóweczka i piąteczka dla moich ziomali
Pozdrawiam kazdego mojego zioma
Yo Jarek Marek Piotrek trzymajcie się
Ci co
Marcin Artur Jop Heniu Jopa
Trzymajmy sie wszyscy razem, zawsze bedzie spoko mowie Wam
Mowie wam chlopaki, bulwarro, pozdrowienia dla bulwarka
yo, yo, tak, narazie, koniec mojego nagrania, niech melodia leci
Member
Posts: 24,956
Joined: Dec 25 2007
Gold: 0.00
Nov 20 2009 03:24pm
Stan wskazujący detected ;D
Banned
Posts: 21,461
Joined: Apr 10 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 40%
Nov 20 2009 03:24pm
o kurwa xD
Member
Posts: 3,543
Joined: Oct 15 2009
Gold: 239.35
Nov 20 2009 03:25pm
Quote (RoGh @ Nov 20 2009 11:21pm)
Pozdroweczki patyczak00. Po przesluchaniu tej piosenki, gwarantuje, ze jak bedzie szlo 5, to zawsze bedziecie wiedziec, ktorego trzeba uderzyc piescia w twarz, aby reszta zbiegla.

http://patrz.pl/mp3/iwan-pozdrowki

jakby ktos nie rozumial meandrow tego utworu, to dokladnie przestudiujcie tekst:

Elo, Sarbinowskie słowa
Produkcja 2003 z Poniatowa, tak
Yo,Yo siedzimy pod miejscowymi klatówami
Ja z dziewczynami i z moimi ziomalami
Nigdy nie myslimy co bedzie jutro, co bedzie jutro
Czy, będzie jakis owoc, zawsze ten dzien
Trzeba spedzic jak,powiedz mi jak typie, Coolturowo
Yo, Yo , tak jak zawsze idziemy do baru
Wypic za naszych przyjacieli paru
I przyjaciółki, które za nami po mieście biegały jak pszczólki
Maje czy tam inne Gucie tak
Włazimy do Baru, kumpel woła osiem dużych i dwa małe
Później kumpel spojrzał na detale i zawołał jeszcze cztery duże
Chcieliśmy żeby usłyszeli nas w niebiańskiej górze człowieku, w nie biańskiej górze
tak, gdy trzecia kolejka wypita to jeszcze dwa duże zamówiliśmy
Wypiliśmy to do samego syta. Syta Syta sprawa, tak syta sprawa
Yo Yo Kazdy już w głowie czuje lekką fale,posłuchaj mnie gnoju
spodniami sie nie chwale
Nigdy sie nie chwalę Że mam... Że mam ( !!! )
Nowe adidasy albo że kurtkę oryginalną lub bluzę białą w pasy
Teraz Wam, opowiem o Serbinowskiej rzeczywistości
Przyjedź do nas to ci połamiemy kości
Szara rzeczywistość mego Serbinowa
Na którego głod bym nie spojrzał to opuszczona głowa
Chcemy... Chcę Ci wbić to do głowy, żebys nie bładził w swoim życiu
żebyś nie kradł nie napadał, rób to tylko w swym ukryciu
Inni ludzie, się dziwią że dzieciak kradnie, powiem Ci teraz dlaczego
Bo chłopaczyna nie miał co do garnka włożyć, czaisz czaisz czaisz
Nagraj to co ja, nagraj , no nagraj
Policja sp... Policja spisuje za byle jakie gówno
HWDP jeb**ym szmatom, gdy dorosnę do zemszczę sie i to bardzo równo
tak i to bardzo równo, i to bardzo równo
Produkcja 2003, hip hopowe serbinowskie brzmienie tak
My nie jesteśmy jak podziemie WWA czy tam inne.
My nawijamy na Pececie na razie człowieku
Chcecie mnie usłyszeć jeszcze, chcecie
Powiedz mi chcecie ?? Zaraz
Polityka jak to polityka
Biedny Chłopaczyn z biedą sie potyka
Ja powtarzam stale : Ta zasrana polityka, Ta zasrana polityka
Ta zasrana polityka
Tak, tak, nie śmiejcie sie, nie smiejcie sie z tego
To jest dopiero moje pierwsze Demo
Solówka człowieku, solówka aaaaaaaa
Solóweczka yo, solóweczka i piąteczka dla moich ziomali
Pozdrawiam kazdego mojego zioma
Yo Jarek Marek Piotrek trzymajcie się
Ci co
Marcin Artur Jop Heniu Jopa
Trzymajmy sie wszyscy razem, zawsze bedzie spoko mowie Wam
Mowie wam chlopaki, bulwarro, pozdrowienia dla bulwarka
yo, yo, tak, narazie, koniec mojego nagrania, niech melodia leci


Jak na pierwszy raz zaczynasz jako lamer za dużo utożsamień za dużo powtarzanek
nie będę ci pierdolić jak masz rapować bo każdy ma swoje flow i nie ma się co gotować
nie nawijaj o klatówach czy o polskiej polityce i że cię to boli i że spędzasz mase czasu przy nauce
nie solówka rychu P nie solówka HG CRYSTAL nie solówka DGE nie solówka zwykła przystań
nie mow co cie boli wkurwia mow o laska o maturkach
takich co rżńąć chcą Cię stale a nie smucic w karnawale


Epicki Rym Wierszowy ( Czytanie wielu książek i słuchanie muzyki Hip Hopowej Od Najmłodszych Lat)

This post was edited by z0mbiee on Nov 20 2009 03:26pm
Member
Posts: 22,839
Joined: Dec 27 2006
Gold: 14,909.00
Nov 20 2009 03:25pm
mocna produkcja!
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Nov 20 2009 03:26pm
btw, jak slychac na poczatku, jest to produkcja 2003, wiec niezle z was spawny jezeli nie jest to dla was 0ld =]
Member
Posts: 22,686
Joined: Jan 12 2007
Gold: 1.48
Nov 20 2009 03:28pm
Quote (RoGh @ Nov 20 2009 11:26pm)
btw, jak slychac na poczatku, jest to produkcja 2003, wiec niezle z was spawny jezeli nie jest to dla was 0ld =]


widocznie nie gustujmy w takich utworach.
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Nov 20 2009 03:29pm
Quote (Maciey @ Nov 20 2009 10:28pm)
widocznie nie gustujmy w takich utworach.


W 2004 caly polski internet to slyszal, nawet jezeli dla czesci nie bylo to zabawne.

This post was edited by RoGh on Nov 20 2009 03:29pm
Go Back To Polska Topic List
Add Reply New Topic New Poll