Quote (Maciey @ Fri, Oct 2 2009, 06:31pm)
no to jedziemy
ui_pr0 zwany tez anwilem - pierdolony atencyjny dzieciak, każdemu próbuje zrobić na złość, tylko chodzi mu oto, żeby wygrać tą ankietę.
lucek333 aka hydraulik - pleb, nie ulega najmniejszych wątpliwości, jednak na miano macieya '09 trochę za mało zrobił.
maxi_king - kolejny bachor, analfabeta, doskonały reprezentant gimnazjalisty, raczej bez rewelacji
playerthree - coś tam umie, coś tam potrafi, czasmi przyplebi nawet nieźle, ale ogólnie jest cienki jak polsilver.
mysz15 - wielce dorosły, jednak psychika skończyła mu się rozwijać w wieku 5 lat, mówi
nua - zachowanie godne pleba tysiąclecia, jednak nie można być tak spierdolonym, to tylko zajebisty prowokator, dużo osób bierze z połykiem to co napisze.
macaveli aka ezsnowman - obecnie w słabej formie, dlatego nie ma szans na wygranie ankiety.
spiochek - do dzisiaj nie jestem w stanie ogarnąć jego spierdolenie, mój osobisty faworyt.
monia89 - kurwisko, debilka, tępa suka. Ogólnie spierdolenie, umiała zrobić wokół siebie dym, jednak na nic jej to się zdało.
KRÓL REJDŻU.