d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Macieye 2009, Faworyci > Ankieta Oficjalna
12358Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Banned
Posts: 25,922
Joined: Nov 9 2008
Gold: 10.00
Warn: 40%
Oct 2 2009 12:36pm
To mods: I paid for this topic and serious business is doing right here. Please, don't close it.

Wybory na pleba roku zbliżają się nieuchronnie.
Pragnę poznać waszych faworytów, godnych dostąpienia tego niewątpliwego zaszczytu.
Ze względu na skromną ilość opcji możliwych do zawarcia w ankiecie, wybrałem osoby, które według mnie najbardziej zasługują na to wyróżnienie.
Zapraszam do głosowania.

Na prośbę ludu, do ankiety został dodany michald13.

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=35818138&f=230

This post was edited by Hastner on Oct 2 2009 12:37pm
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Oct 2 2009 12:36pm
spiochek ponownie
Member
Posts: 14,366
Joined: Sep 29 2006
Gold: 81.00
Warn: 100%
Oct 2 2009 12:36pm
1nd

FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUuu

This post was edited by rogufka on Oct 2 2009 12:37pm
Member
Posts: 58,852
Joined: Nov 17 2006
Gold: 68,400.00
Oct 2 2009 12:36pm
zagłosowałem :d
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Oct 2 2009 12:37pm
Michald13
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Oct 2 2009 12:37pm
Quote (rogufka @ Fri, 2 Oct 2009, 19:36)
1nd
fail

Quote (realny @ Fri, 2 Oct 2009, 19:36)
zagłosowałem :d
ciebie mi brakuje w tej ankiecie
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Oct 2 2009 12:37pm
Quote (Maciey @ Fri, Oct 2 2009, 06:31pm)
no to jedziemy

ui_pr0 zwany tez anwilem - pierdolony atencyjny dzieciak, każdemu próbuje zrobić na złość, tylko chodzi mu oto, żeby wygrać tą ankietę.
lucek333 aka hydraulik - pleb, nie ulega  najmniejszych wątpliwości, jednak na miano macieya '09 trochę za mało zrobił.
maxi_king - kolejny bachor, analfabeta, doskonały reprezentant gimnazjalisty, raczej bez rewelacji
playerthree - coś tam umie, coś tam potrafi, czasmi przyplebi nawet nieźle, ale ogólnie jest cienki jak polsilver.
mysz15 - wielce dorosły, jednak psychika skończyła mu się rozwijać w wieku 5 lat, mówi
nua - zachowanie godne pleba tysiąclecia, jednak nie można być tak spierdolonym, to tylko zajebisty prowokator, dużo osób bierze z połykiem to co napisze.
macaveli aka ezsnowman - obecnie w słabej formie, dlatego nie ma szans na wygranie ankiety.
spiochek - do dzisiaj nie jestem w stanie ogarnąć jego spierdolenie, mój osobisty faworyt.
monia89 - kurwisko, debilka, tępa suka. Ogólnie spierdolenie,  umiała zrobić wokół siebie dym, jednak na nic jej to się zdało.


KRÓL REJDŻU.
Member
Posts: 10,255
Joined: Nov 19 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 100%
Oct 2 2009 12:37pm
Czy śpioch może brać udział w Macieyach 2009, mimo że wygrał w poprzednim sezonie? :huh:
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Oct 2 2009 12:37pm
Quote (FaunBox @ Fri, 2 Oct 2009, 19:37)
Czy śpioch może brać udział w Macieyach 2009, mimo że wygrał w poprzednim sezonie? :huh:
broni tytulu
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
Oct 2 2009 12:37pm
ezsnowman
Go Back To Polska Topic List
12358Next
Closed New Topic New Poll