d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > -- O M G --- E - D R A M A !! -- > Krecimy E-drame
12329Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 11,001
Joined: Nov 7 2007
Gold: 5.00
Warn: 90%
Jun 30 2008 02:27am
OMG E-DRAMA


Co do dramy dan_mleko.
Pomysl byl dobry ale pleb ktory mial sie tego podjac popelnil faila, huj mu w dupe.


Oglaszam wszem i wobec e-drame

Zasady:

Piszesz na klawiaturze "Nick @ d2jsp.org" tak by byl widoczny na ekranie Twojego komputera
Kladziesz klawiature na podlodze lub na krzesle (zalezy od dlugosci kabla, moze byc bezprzewodowa xD)
wypinasz dupe i srasz na klawiature.
Mozesz srac gownem nutella kakao wali mnie to, wazne zeby "to cos" wylazlo z twojej dupy i zeby to bylo widoczne na filmie.
Podcierasz dupe myszka (jesli myszka nie usunie calego gowna z dupy mozesz uzyc papieru ale dopiero po uzyciu myszki)
Kladziesz klawiature kolo monitora i starannie rozcierasz qpe po klawiaturze. Gdy tylko gowno bedzie starannie rozmazane na klawiaturze pokazujesz nam wczesniej napisana kartke z nickiem @ jsp i pozdrawiasz mame.


Gdy tylko dasz nam informacje ze sie tego podejmiesz i powiesz ze film jest gotowy do wrzucenia na jutub wszyscy przesla fg do medi/tt/ Ewentualnie do Gumisia albo Eurego. Wydaje mi sie ze Gumisiowi i Euremu wszyscy moga zaufac ale wybor nalezy do sponsorow e-dramy. Ofc gdy tylko dostaniemy info od e-dramowicza wybierzemy wspolnie kogos kto bedzie 3mal cala pule.

Od siebie daje 200fg na dobry poczatek dramy, licze na hojnosc sponsorow gdyz ta drama moze byc slawna nie tylko na polska sekcje JSP

temat ktory mnie zainspirowal:
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=19730496&f=230
Rols licze na niezla sumke z Twojej strony dla osoby ktora sie tego podejmie.
Miejmy nadzieje ze tym razem znajdzie sie osoba ktora sie podejmie postawienia klocka na klawce xDDD


Konkurs dotyczy tylko bywalcow polskiej sekcji, gery nie maja prawa brac udzialu w naszej e-dramie.

E: ofc jest to repost pomyslu ROLS'a xDDD

E2: Mozna wybrac sposob rozsmarowania, albo jezdzisz dupa po klawce zeby bylo w miare rowno albo robisz to reka. Wazne zeby byl jakikolwiek dowod ze to czym smarujesz klawke wyszlo z dupy

This post was edited by ClubBase on Jun 30 2008 02:55am
Member
Posts: 19,101
Joined: Oct 4 2005
Gold: 5.01
Jun 30 2008 02:28am
fail
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Jun 30 2008 02:28am
fail
Member
Posts: 58,852
Joined: Nov 17 2006
Gold: 68,400.00
Jun 30 2008 02:28am
Juz byl kiedys ten pomysl i nie wypalil ale 100fg odemnie jak ktos bedzie chetny
Member
Posts: 14,560
Joined: Jan 2 2006
Gold: 0.00
Jun 30 2008 02:29am
całkiem was popierdoliło.
Member
Posts: 6,395
Joined: Feb 7 2007
Gold: 0.00
Jun 30 2008 02:29am
oO
4.50fg here

This post was edited by crac_k on Jun 30 2008 02:30am
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Jun 30 2008 02:29am
fail.
Member
Posts: 10,111
Joined: Jul 23 2006
Gold: 0.00
Jun 30 2008 02:29am
A gdzie prawa autorskie? sad.gif
Member
Posts: 5,863
Joined: Aug 20 2006
Gold: 13.37
Warn: 100%
Jun 30 2008 02:30am
fail
Member
Posts: 11,094
Joined: May 6 2007
Gold: 1,044.02
Jun 30 2008 02:30am
i 100 ode mnie ale musi byc realistyczne
Go Back To Polska Topic List
12329Next
Closed New Topic New Poll