d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Witam, Mam Pytanko
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Jun 9 2019 10:25am
Post nr 7 jest odpowiedzią
Member
Posts: 2,909
Joined: Jan 5 2019
Gold: 2,019.00
Jun 9 2019 10:27am
Quote (Nothus @ Jun 9 2019 05:25pm)
Post nr 7 jest odpowiedzią


halo policja, możecie sie tak odzywać ?

Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Jun 9 2019 11:24am
Quote (Viondiel @ 9 Jun 2019 18:27)
halo policja, możecie sie tak odzywać ?


Straż miejska*
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jun 9 2019 11:27am
Nie jak jak wy, ale ja wczodze tu tylko zeby handlowac w PoE.
Member
Posts: 2,909
Joined: Jan 5 2019
Gold: 2,019.00
Jun 9 2019 11:34am
u mnie w miescie straż miejską zdemobilizowali. :D

a oni byli od czego ? żeby dawac mandaty za zle parkowanie ? xd

miasto uznalo, że szkoda hajsu na nich
Member
Posts: 25,558
Joined: Nov 11 2007
Gold: 0.00
Jun 9 2019 11:36am
Quote (Pozer @ Jun 9 2019 06:27pm)
Nie jak jak wy, ale ja wczodze tu tylko zeby handlowac w PoE.


Napisz to jeszcze raz, na spokojnie, po polsku.
Member
Posts: 2,909
Joined: Jan 5 2019
Gold: 2,019.00
Jun 9 2019 11:39am
Quote (Pozer @ Jun 9 2019 06:27pm)
Nie jak jak wy, ale ja wczodze tu tylko zeby handlowac w PoE.


wchodzisz tu żeby poznać nowych chłopców

to ja handluje w poe :D
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Jun 9 2019 11:40am
Quote (Viondiel @ 9 Jun 2019 19:34)
u mnie w miescie straż miejską zdemobilizowali. :D

a oni byli od czego ? żeby dawac mandaty za zle parkowanie ? xd

miasto uznalo, że szkoda hajsu na nich


yup
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jun 9 2019 11:45am
Quote (Viondiel @ Jun 9 2019 05:39pm)
wchodzisz tu żeby poznać nowych chłopców

to ja handluje w poe :D
Nigdy cie nie widzialem na forum handlu PoE :mellow:
Member
Posts: 2,909
Joined: Jan 5 2019
Gold: 2,019.00
Jun 9 2019 11:45am
Quote (Nothus @ Jun 9 2019 06:40pm)
yup


no, ale policja przecież się dobrze tym zajmuje

ja szanuje funkcjonariuszy policjii, są potrzebni zeby zaprowadzać porządek


sam nawet byłem na izbie wytrzeźwień z dwoma menelami w styczniu, ale panowie policjanci pełna klasa.

dali mi zapalic papierosa, dostałem obiad i moglem sie wysikac


Quote (Pozer @ Jun 9 2019 06:45pm)
Nigdy cie nie widzialem na forum handlu PoE :mellow:



sprzedaje tylko jak mam z 10 exaltów na jsp :D. inaczej nie ma sensu

This post was edited by Viondiel on Jun 9 2019 11:47am
Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll