Quote (Damundo @ May 13 2013 10:10pm)
Jak tam Twój powóz ziomek? Robiłeś już coś w nim?
Jeszcze tłumik mi został do wymiany, poduszki zawieszenia tylmego i koła wyważyć. W tym tyg to skończę raczej (bo jeszcze mam filtry w A4 do wymiany)
i na alledrogo
e/ a zrobione już w chuj pierdółek ;p
This post was edited by Mentalista on May 13 2013 04:55pm