d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Turniej D2jsp 1v1 W Dota2
Prev1345679Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Apr 8 2013 07:07pm
Quote
1. bushlick
2. hunter]nk[
3. Tardek
4.
5.
6.
7.


UWAGA, MAMY SPONSORA - RETWE ZARZUCA ITEMKI Z DOTO2 (JEST O CO WALCZYĆ)
Member
Posts: 5,335
Joined: Apr 17 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
Apr 8 2013 07:10pm
1. bushlick
2. hunter]nk[
3. Tardek
4. OneMoreRep
5.
6.
7.
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Apr 8 2013 10:43pm
Quote (bushlick @ Apr 9 2013 02:07am)
UWAGA, MAMY SPONSORA - RETWE ZARZUCA ITEMKI Z DOTO2 (JEST O CO WALCZYĆ)


tez moge zarzucic jakimis itemakmi, zerkne co mam w eq, jakis rare

/e k, odemnie Dorzucam Mythical couriera (to drzewo niby nic ale mythical ;p) Rare dla Centaura i uncommon dl ogra maga, i ward stylizowany na tidehuntera, jka bedzie wiecej chetnych to moze cos jezcze rzuce.

This post was edited by blejdowy on Apr 8 2013 10:48pm
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Apr 9 2013 05:56am
pula nagród robi się coraz większa, jest o co walczyć.
aktualna lista zawodnikow:

Quote (OneMoreRep @ Apr 9 2013 03:10am)
1. bushlick
2. hunter]nk[
3. Tardek
4. OneMoreRep
5.
6.
7.
8.


Przy ilości chętnych <8 mozemy zrobic rozgrywki 'kazdy z kazdym', zeby nic nie było efektem przypadku
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Apr 9 2013 07:15am
chetnie pospectuje sobie.
Quote (bushlick @ Apr 9 2013 12:56pm)
pula nagród robi się coraz większa, jest o co walczyć.
aktualna lista zawodnikow:

       

Przy ilości chętnych <8 mozemy zrobic rozgrywki 'kazdy z kazdym', zeby nic nie było efektem przypadku


ja bym proponowal wlasnie przy takiej liczbie mniejswzej kazdy z kazym, bedize wiecej czasu na pojedynki ho.
Member
Posts: 5,636
Joined: Feb 26 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Apr 9 2013 07:17am
beggin fg detected
Member
Posts: 11,557
Joined: Jul 10 2012
Gold: 0.00
Apr 9 2013 07:18am
Quote (bushlick @ Apr 9 2013 01:56pm)
pula nagród robi się coraz większa, jest o co walczyć.
aktualna lista zawodnikow:

       

Przy ilości chętnych <8 mozemy zrobic rozgrywki 'kazdy z kazdym', zeby nic nie było efektem przypadku


ja bym proponował trochę więcej żeby wyłączyć przypadek. np po 2-3 kolejki każdy z każdym. ale na razie nie ma kto grać :(
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Apr 9 2013 07:19am
no można podjąć kazdy z kazdym + zmiana stron, bo wiadomo że dire mają lepiej
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Apr 9 2013 07:20am
Quote (Carax @ Apr 9 2013 02:18pm)
ja bym proponował trochę więcej żeby wyłączyć przypadek. np po 2-3 kolejki każdy z każdym. ale na razie nie ma kto grać :(


do 2 winow, ale to bedzie dosc długo trwalo i trzeba bedize na 2-3 wiczory przy wikszej ilosci osob rozciagnac
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Apr 9 2013 08:40am
nie gram w gry kąputerowe
Go Back To Polska Topic List
Prev1345679Next
Add Reply New Topic New Poll