Quote (zuozuo @ Dec 28 2009 05:50pm)
nua jest zjebany bez słowa "fajnie". a killah faktycznie zasłużył sobie na miejsce w tym zaszczytnym gronie. kto jeździ golfem, się tym chwali i co najgorsze, jest z tego dumny?
Ale Nua też nie miał małego spierdolenia, musisz przyznać.