d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Zdalem Prawo Jazdy Kat B Oczywko
Prev123457Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,015
Joined: Apr 21 2009
Gold: 2.00
Warn: 100%
Feb 26 2010 12:03pm
gz, ale zmień forum na INNE
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
Feb 26 2010 12:11pm
szczere gratulacje :)
Member
Posts: 34,957
Joined: Jun 29 2007
Gold: 3,537.58
Feb 26 2010 12:12pm
Quote (ajronmen123 @ 26 Feb 2010 19:03)
gz, ale zmień forum na INNE


nn ; D
w ogole juz nn forum zadnego
anyway thx :)
Member
Posts: 1,310
Joined: Nov 2 2009
Gold: 100.00
Feb 26 2010 12:26pm
gz, tylko nie szalej! :D
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Feb 26 2010 01:17pm
Quote (RooFtii @ 26 Feb 2010 16:12)
EWRIBADI PUCIOHĘZAP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
eahuehauhe

/ok polansowalem sie i tyle jsp na dzisiaj
cze


GZ don't drink and drive
Member
Posts: 75
Joined: Dec 18 2009
Gold: 0.00
Feb 26 2010 01:25pm
wow ^_^
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Feb 26 2010 01:27pm
Gratulacje, za którym razem zdałeś? :> Ja za trzecim :(
Member
Posts: 68,334
Joined: Aug 18 2003
Gold: 4,793.24
Feb 26 2010 01:29pm
gratulacje zycze rozjebania wielu aut tudziez latarni slupow elektrycznych i tego typu spraw :)
Banned
Posts: 5,876
Joined: Jan 18 2009
Gold: 1,211.90
Warn: 50%
Feb 26 2010 01:31pm
Quote (RooFtii @ Feb 26 2010 04:12pm)
EWRIBADI PUCIOHĘZAP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
eahuehauhe

/ok polansowalem sie i tyle jsp na dzisiaj
cze


oczywiście gratuluję ;)
Member
Posts: 34,957
Joined: Jun 29 2007
Gold: 3,537.58
Feb 26 2010 02:06pm
Quote (b0b3k @ 26 Feb 2010 20:27)
Gratulacje, za którym razem zdałeś? :> Ja za trzecim :(


rUwnierz , aczkolwiek raz gosc mnie ujebal a nie mial racji tylko ze nie zglaszalem reklamacji bo na poczatku nie bylem pewny ,, :<
Go Back To Polska Topic List
Prev123457Next
Closed New Topic New Poll