☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Jak Co Miesiąc Pokazujemy Co Zdobyliśmy > A Co Stracili
Prev
1
2
3
4
5
11
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 2566
Replies: 103
Track Topic
Kolba
Banned
Posts: 2,914
Joined: Sep 5 2009
Gold
:
0.00
Warn: 40%
#21
Jan 30 2010 02:14pm
Autorze. Nie masz i bedziesz mial zycia. EoT.
YaYco
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold
:
73,050.00
#22
Jan 30 2010 02:14pm
korzystajac z atencji,
ODDAWAC FORUMGOLDY!
MRCN
Banned
Posts: 5,719
Joined: May 5 2009
Gold
:
0.41
Warn: 50%
#23
Jan 30 2010 02:14pm
Showing Transactions From The Month of: January 2010 · Total Transactions: 8 · Gold In/Out: 59.05 / -66.00
Nensato
Member
Posts: 21,176
Joined: Mar 2 2007
Gold
:
8,081.30
#24
Jan 30 2010 02:15pm
Quote (PZPR @ 30 Jan 2010 21:11)
Fg nie kupuje zbieram na 1.13 żebym mógł wydawać na zajebiste przedmioty
/facepalm
Sisio
Member
Posts: 8,416
Joined: Dec 25 2005
Gold
:
570.00
#25
Jan 30 2010 02:15pm
daj 1k, bo mi brakuje do postaci
Ilość transakcji: 8 · Suma złota otrzymanego/wysłanego: 150.00 / -392.00
This post was edited by Sisio on Jan 30 2010 02:16pm
PZPR
Member
Posts: 31,497
Joined: Dec 30 2007
Gold
:
17,968.55
#26
Jan 30 2010 02:20pm
Quote (Kolba @ 30 Jan 2010 20:14)
Autorze. Nie masz i bedziesz mial zycia. EoT.
To że mam tyle fg nie znaczy że nie mam życia. Jestem szczęśliwy.
Mam żonę, chodzę na siłownie, mam dobrą pracę, dużo fg lubię grać w d2, oglądam rożne seriale
JWPan
Member
Posts: 12,803
Joined: Mar 14 2009
Gold
:
0.00
#27
Jan 30 2010 02:21pm
Quote (PZPR @ 30 Jan 2010 21:11)
Fg nie kupuje zbieram na 1.13 żebym mógł wydawać na zajebiste przedmioty
wyrównaj do 100 =)
czester666
Member
Posts: 20,577
Joined: May 16 2006
Gold
:
6.66
#28
Jan 30 2010 02:22pm
o ja jebie jesteś zajebisty , mogę cię dotknąć ?
Shapiro
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold
:
0.00
#29
Jan 30 2010 02:22pm
Quote (PZPR @ Jan 30 2010 09:20pm)
To że mam tyle fg nie znaczy że nie mam życia. Jestem szczęśliwy.
Mam żonę, chodzę na siłownie, mam dobrą pracę, dużo fg lubię grać w d2, oglądam rożne seriale
Ale koszy wilkinowych nie wyplatasz
Siema_CoTam
Member
Posts: 4,291
Joined: Aug 22 2009
Gold
:
12.13
Warn: 100%
#30
Jan 30 2010 02:22pm
Quote (PZPR @ 30 Jan 2010 21:20)
To że mam tyle fg nie znaczy że nie mam życia. Jestem szczęśliwy.
Mam żonę, chodzę na siłownie, mam dobrą pracę, dużo fg lubię grać w d2, oglądam rożne seriale
A mam pytanie, czy posiadanie takiej ilosci fg ma jakis glebszy cel?
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
11
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact