d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Jak Co Miesiąc Pokazujemy Co Zdobyliśmy > A Co Stracili
Prev1234511Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 2,914
Joined: Sep 5 2009
Gold: 0.00
Warn: 40%
Jan 30 2010 02:14pm
Autorze. Nie masz i bedziesz mial zycia. EoT.
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Jan 30 2010 02:14pm
korzystajac z atencji,

ODDAWAC FORUMGOLDY!
Banned
Posts: 5,719
Joined: May 5 2009
Gold: 0.41
Warn: 50%
Jan 30 2010 02:14pm
Showing Transactions From The Month of: January 2010 · Total Transactions: 8 · Gold In/Out: 59.05 / -66.00
Member
Posts: 21,176
Joined: Mar 2 2007
Gold: 8,081.30
Jan 30 2010 02:15pm
Quote (PZPR @ 30 Jan 2010 21:11)
Fg nie kupuje zbieram na 1.13 żebym mógł wydawać na zajebiste przedmioty


/facepalm
Member
Posts: 8,416
Joined: Dec 25 2005
Gold: 570.00
Jan 30 2010 02:15pm
daj 1k, bo mi brakuje do postaci :(

Ilość transakcji: 8 · Suma złota otrzymanego/wysłanego: 150.00 / -392.00

This post was edited by Sisio on Jan 30 2010 02:16pm
Member
Posts: 31,497
Joined: Dec 30 2007
Gold: 17,968.55
Jan 30 2010 02:20pm
Quote (Kolba @ 30 Jan 2010 20:14)
Autorze. Nie masz i bedziesz mial zycia. EoT.


To że mam tyle fg nie znaczy że nie mam życia. Jestem szczęśliwy.
Mam żonę, chodzę na siłownie, mam dobrą pracę, dużo fg lubię grać w d2, oglądam rożne seriale
Member
Posts: 12,803
Joined: Mar 14 2009
Gold: 0.00
Jan 30 2010 02:21pm
Quote (PZPR @ 30 Jan 2010 21:11)
Fg nie kupuje zbieram na 1.13 żebym mógł wydawać na zajebiste przedmioty


wyrównaj do 100 =)
Member
Posts: 20,577
Joined: May 16 2006
Gold: 6.66
Jan 30 2010 02:22pm
o ja jebie jesteś zajebisty , mogę cię dotknąć ?
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jan 30 2010 02:22pm
Quote (PZPR @ Jan 30 2010 09:20pm)
To że mam tyle fg nie znaczy że nie mam życia. Jestem szczęśliwy.
Mam żonę, chodzę na siłownie, mam dobrą pracę, dużo fg lubię grać w d2, oglądam rożne seriale


Ale koszy wilkinowych nie wyplatasz :(
Member
Posts: 4,291
Joined: Aug 22 2009
Gold: 12.13
Warn: 100%
Jan 30 2010 02:22pm
Quote (PZPR @ 30 Jan 2010 21:20)
To że mam tyle fg nie znaczy że nie mam życia. Jestem szczęśliwy.
Mam żonę, chodzę na siłownie, mam dobrą pracę, dużo fg lubię grać w d2, oglądam rożne seriale


A mam pytanie, czy posiadanie takiej ilosci fg ma jakis glebszy cel?
Go Back To Polska Topic List
Prev1234511Next
Closed New Topic New Poll