Quote (larcenist @ Nov 7 2009 04:20pm)
zagraj h/u ze mna ~~
szkoda, ze ty jestes taki zajebisty z welcher tagiem i od paru dni suma fg taka sama.
szkoda, ze jak sie zgadalismy z charmem graala to jak pizda poleciales do nich z fg, bo kurwa nie chciales locka.
szkoda, ze na skype co 2 slowo to bylo don8 me.
szkoda, ze mowilem, ze fg oddam jak bede mial troche wiecej
anafora.
jestes zalosny.
ale z tym charmem to sam sie wjebales postujac na ich guild chacie ze go masz

co za kretyn robi walek a pozniej spowiada sie z niego osobie ktora przekrecil :DD
nie bede wiecej o tobie tutaj pisal bo nie chce cie dalej osmieszac. jak chcesz to teraz pisz sobie co chcesz, ja na to wylewam kubek troski.
Quote (Mefju @ Nov 7 2009 04:43pm)
lol jaki rage, zachowujesz sie jak 10 latek teraz.
zwykly placz. nuff said
/e: szykuj sobie jakas cieta riposte, mam wyjebane na to co zaraz naplaczesz tutaj. moj ostatni post w twoja strone
This post was edited by Shapiro on Nov 7 2009 09:48am