d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Policja > Temat Oficjalny
Prev11617181920Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 17,853
Joined: Sep 4 2005
Gold: 633.10
Nov 17 2011 03:55pm
Quote (rudson @ 17 Nov 2011 23:54)
inteligentni ludzie nie zostaja psami  konfidencie


Nom, lepiej jebac na budowie do emerytury( albo renty)
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Nov 17 2011 04:10pm
Quote (rudson @ 17 Nov 2011 23:54)
inteligentni ludzie nie zostaja psami  konfidencie


Nie jestem pewien, czy mówisz poważnie. Jeżeli nie- uff dobrze. Jeśli tak - kurde ile Ty masz lat? 12? Bunt nastolatka? Weź się w garść.

Policja to dobra instytucja i dobre miejsce pracy. Przy okazji można pałować takich szczeniaków jak Ty (dodatkowy plus tej pracy).
Rozumiem, że wyznajesz JP na 100%?
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Nov 17 2011 04:18pm
Quote (Nothus @ Nov 17 2011 10:44pm)
Odsiew dotyczy plewu i ścierwa jak Ty i inne bagno,a nie inteligencji jak ja.
Ehhh... Gówno wiesz, a się odzywasz : (. Napisz coś konkretnego, bo nic nie zdziałasz i tylko plusjedynkujesz.



The post has been reported. Thank you for your help in keeping this site a cleaner and better place for everyone!

Temu dizeciakowi już podziękujemy. Rejdżuj sobie przed monitorem, nie zaśmiecaj forum swoją osobą.


Urodziny: Sep 28 1992 - wielce kurwa dorosły się znalazł. Jak narazie te forum losowcu to akurat ty zaśmiecasz.

Z prewencją miałem do czynienia średnio 2 razy w tygodniu więc mi nie pierdol, że gówno wiem (i to na kilku płaszczyznach). Z SG też mam do czynienia ale akurat ich się nie czepiam bo trafiałem na tych normalnych ale też kręcą wałki swoje, zwłaszcza ci z granicy. Wielki piewco i obrońco policji w dupie byleś i gówno widziałeś. Ze służbami mundurowymi mam stały kontakt zarówno z policją jak i strażą graniczną. Nawet na głupim forum internetowym podpierdalasz kogoś kto sobie coś pisze. Super tylko nie zapomnij zadzwonić o 22:01, że sąsiad słucha za głośno muzyki lub ktoś pije piwo pod klatką. A to, że studiujesz nie robi z ciebie wielkiego inteligenta. Ale cóż ludzie którzy są nikim i nikt ich nie uważa muszą się wyładować wyzywając wszystkich od gimbusów i dzieciaków mając 19 lat. Cóż kompleksy.

Quote (Nothus @ Nov 18 2011 12:10am)
Nie jestem pewien, czy mówisz poważnie. Jeżeli nie- uff dobrze. Jeśli tak - kurde ile Ty masz lat? 12? Bunt nastolatka? Weź się w garść.

Policja to dobra instytucja i dobre miejsce pracy. Przy okazji można pałować takich szczeniaków jak Ty (dodatkowy plus tej pracy).
Rozumiem, że wyznajesz JP na 100%?


I powiedz mi kurwa, że na policji nie pracują idioci.

This post was edited by Pito on Nov 17 2011 04:19pm
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Nov 17 2011 04:30pm
Quote (Pito @ 18 Nov 2011 00:18)
Urodziny: Sep 28 1992 - wielce kurwa dorosły się znalazł. Jak narazie te forum losowcu to akurat ty zaśmiecasz.

Z prewencją miałem do czynienia średnio 2 razy w tygodniu więc mi nie pierdol, że gówno wiem (i to na kilku płaszczyznach). Z SG też mam do czynienia ale akurat ich się nie czepiam bo trafiałem na tych normalnych ale też kręcą wałki swoje, zwłaszcza ci z granicy. Wielki piewco i obrońco policji w dupie byleś i gówno widziałeś. Ze służbami mundurowymi mam stały kontakt zarówno z policją jak i strażą graniczną. Nawet na głupim forum internetowym podpierdalasz kogoś kto sobie coś pisze. Super tylko nie zapomnij zadzwonić o 22:01, że sąsiad słucha za głośno muzyki lub ktoś pije piwo pod klatką. A to, że studiujesz nie robi z ciebie wielkiego inteligenta. Ale cóż ludzie którzy są nikim i nikt ich nie uważa muszą się wyładować wyzywając wszystkich od gimbusów i dzieciaków mając 19 lat. Cóż kompleksy.



I powiedz mi kurwa, że na policji nie pracują idioci.


W głowie masz gówno zamiast mózgu najprawdopodobniej. Bronię policji, bo ona ma słuszność. Nie potrafisz się dostosować do prawa, to trzeba je egzekwować - pogódź się z tym lub bądź świadomie karany za to. 22:01 głośne zabawy? Nie dzownię wtedy na policję, tylko kulturalnie proszę, żeby lekko ściszyli i nei ma problemów żadnych. W życi nie miałem problemu z tym, bo niektórzy mają na tyle poukładane w głowach i tolerują, że ktoś wstaje wcześnie do pracy i nie ma ochoty nie spać całej nocy. Nie dociera? Ty takich nazywasz społeczniakami / konfidentami lub chuj wie czym jeszcze. Możesz mnie w dupę pocałować, skoro jesteś takim niedorozwojem i tego nei rozumiesz, że policja jest po stronie osób, które prawa przestrzegają.

Z prewencją to Ty może masz tyle wspólnego jak raz na tydzień zajrzysz do słownika, żeby rpzypomnieć sobie co to słowo oznacza. Nie twierdzę, że wiem wszystko o policji, ale to że nie jest to zjebana instytucja tak jak Ty twierdzisz.

Na policji pracują idioci, tak samo jak w szpitalach, w rządzie, w straży pożarnej, w szkołach, w bibliotekach itd. wszędzie są i pogódź się z tym. Ciebie po prostu drażni, że nie możesz robić wszystkiego co tylko chcesz i na co masz ochotę. Przykre? I dobrze Mr. no info gimnazjalna pokrako.
Member
Posts: 2,999
Joined: Aug 28 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 17 2011 04:34pm
Quote (Pito @ Nov 18 2011 07:18am)
Urodziny: Sep 28 1992 - wielce kurwa dorosły się znalazł. Jak narazie te forum losowcu to akurat ty zaśmiecasz.

Z prewencją miałem do czynienia średnio 2 razy w tygodniu więc mi nie pierdol, że gówno wiem (i to na kilku płaszczyznach). Z SG też mam do czynienia ale akurat ich się nie czepiam bo trafiałem na tych normalnych ale też kręcą wałki swoje, zwłaszcza ci z granicy. Wielki piewco i obrońco policji w dupie byleś i gówno widziałeś. Ze służbami mundurowymi mam stały kontakt zarówno z policją jak i strażą graniczną. Nawet na głupim forum internetowym podpierdalasz kogoś kto sobie coś pisze. Super tylko nie zapomnij zadzwonić o 22:01, że sąsiad słucha za głośno muzyki lub ktoś pije piwo pod klatką. A to, że studiujesz nie robi z ciebie wielkiego inteligenta. Ale cóż ludzie którzy są nikim i nikt ich nie uważa muszą się wyładować wyzywając wszystkich od gimbusów i dzieciaków mając 19 lat. Cóż kompleksy.



I powiedz mi kurwa, że na policji nie pracują idioci.


Jak ja kocham te posty kiboli. Aż czuć toczącą się pianę z ust.
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Nov 17 2011 04:35pm
Quote (Eldamar @ 18 Nov 2011 00:34)
Jak ja kocham te posty kiboli. Aż czuć toczącą się pianę z ust.


Full of win : D :thumbsup:
Member
Posts: 31,633
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Nov 17 2011 04:41pm
nie
Member
Posts: 2,744
Joined: Sep 10 2009
Gold: 1.00
Nov 17 2011 04:43pm
Quote (Nothus @ 18 Nov 2011 00:10)
Nie jestem pewien, czy mówisz poważnie. Jeżeli nie- uff dobrze. Jeśli tak - kurde ile Ty masz lat? 12? Bunt nastolatka? Weź się w garść.

Policja to dobra instytucja i dobre miejsce pracy. Przy okazji można pałować takich szczeniaków jak Ty (dodatkowy plus tej pracy).
Rozumiem, że wyznajesz JP na 100%?



szczeniak hmm 1978 ale cóż , frajerze w dupie byłeś, gówno widziałeś. Daje sobie reke uciąć ,że byłes tak zwanym popychadłem klasowym .
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Nov 17 2011 04:47pm
Quote (rudson @ 18 Nov 2011 00:43)
szczeniak hmm 1978  ale cóż , frajerze w dupie byłeś, gówno widziałeś. Daje sobie reke uciąć ,że byłes tak zwanym popychadłem klasowym .


To byś teraz nie miał czym fapować i piany z ust wycierać. Chyba że drugą łapą. Nic nie wiesz a skomlesz jak kundel. Po prostu /japeirdole -_-
Member
Posts: 2,744
Joined: Sep 10 2009
Gold: 1.00
Nov 17 2011 04:50pm
Quote (Nothus @ 18 Nov 2011 00:47)
To byś teraz nie miał czym fapować i piany z ust wycierać. Chyba że drugą łapą. Nic nie wiesz a skomlesz jak kundel. Po prostu /japeirdole  -_-


kundlem to ty chcesz zostac społeczniaku ale nawet tam cie nie wezmą ciach bajera
Go Back To Polska Topic List
Prev11617181920Next
Closed New Topic New Poll