d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Wersja Oficjalna Ponownie
Prev1139113921393139413951473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Jul 14 2014 12:31pm
Quote (Grigo @ 14 Jul 2014 15:23)
Wymysl korzystając z doświadczenia, w końcu byłeś top pięć lb eu, więc coś musiałeś o tej grze wiedzieć



Któż to zawitał do tematu


papierz
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 14 2014 01:06pm
Quote (TardekTJK @ 14 Jul 2014 20:31)
papierz
http://i.imgur.com/zA0eXB8.png


:thumbsup:
Member
Posts: 12,155
Joined: Feb 9 2009
Gold: 76,620.70
Jul 14 2014 01:39pm
Quote (dawid9400 @ Jul 14 2014 02:06pm)
patrzałem na probuilds com

to gdzie indziej znajdę ciekawy build na nią?


BÓDÓJ JĄ NA AP LUB AD
Member
Posts: 28,907
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,352.78
Jul 14 2014 02:33pm
dziala teraz lul?
Banned
Posts: 181
Joined: May 27 2013
Gold: 200.00
Jul 15 2014 08:45am
Quote (dawid9400 @ Jul 14 2014 02:06pm)
patrzałem na probuilds com

to gdzie indziej znajdę ciekawy build na nią?


yy full ap? ;s
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 17 2014 01:50am
Rak
Member
Posts: 18,188
Joined: Jul 30 2008
Gold: 1.01
Jul 17 2014 06:11am
Śmieszne te nowe boty ;D
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 17 2014 08:42am
dajcie jakas postac co latwo sie gra
bo przez pare miechow garenen gram ale juz mi sie nudzi xD
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 17 2014 10:40am
Member
Posts: 27,388
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Jul 17 2014 12:59pm
Quote (Patryk1991 @ Jul 17 2014 04:42pm)
dajcie jakas postac co latwo sie gra
bo przez pare miechow garenen gram ale juz mi sie nudzi xD


Ashe
Go Back To Polska Topic List
Prev1139113921393139413951473Next
Add Reply New Topic New Poll