d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1119111921193119411951443Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 5,876
Joined: Jan 18 2009
Gold: 1,211.90
Warn: 50%
Jan 28 2010 03:21pm
MQ Passed --> Samurai unlocked :)

oh tak ! :banana:
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jan 28 2010 03:21pm
Quote (winghaven @ 28 Jan 2010 17:21)
MQ Passed --> Samurai unlocked :)

oh tak!  :banana:


ladnie :D
gratuluje
Member
Posts: 20,361
Joined: Jun 20 2008
Gold: 9,846.34
Jan 29 2010 04:11am
Quote (winghaven @ 28 Jan 2010 22:21)
MQ Passed --> Samurai unlocked :)

oh tak!  :banana:


i co pajacu z kazdego passa bedziesz sie tutaj chwalic ??

zrob sobie topic lepiej na lsie to przynajmniej pare gratkow dostaniesz

aa i zrobic samuraja... to takie trudne LOL
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Jan 29 2010 04:31am
Quote (FDSupRa @ Jan 29 2010 11:11am)
i co pajacu z kazdego passa bedziesz sie tutaj chwalic ??

zrob sobie topic lepiej na lsie to przynajmniej pare gratkow dostaniesz

aa i zrobic samuraja... to takie trudne LOL


Z takimi itemami m8 to wyczyn ^^
Member
Posts: 20,361
Joined: Jun 20 2008
Gold: 9,846.34
Jan 29 2010 07:12am
Quote (Zeratull @ 29 Jan 2010 11:31)
Z takimi itemami m8 to wyczyn ^^


the power of catacombs -.-
Member
Posts: 59,130
Joined: May 24 2007
Gold: 207,331.69
Jan 29 2010 09:04am
wiecie kto kupil od tetsa tego charma + robe 0 lvl te wyjebane?
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Jan 29 2010 09:06am
Quote (Malach @ Jan 29 2010 04:04pm)
wiecie kto kupil od tetsa tego charma + robe 0 lvl te wyjebane?


przejrzyj jego topic, moze tam bedzie kto bidowal ostatni a potem tetsu napisal ze sold.
Banned
Posts: 5,876
Joined: Jan 18 2009
Gold: 1,211.90
Warn: 50%
Jan 29 2010 02:03pm
Quote (FDSupRa @ Jan 29 2010 12:11pm)
i co pajacu z kazdego passa bedziesz sie tutaj chwalic ??

zrob sobie topic lepiej na lsie to przynajmniej pare gratkow dostaniesz

aa i zrobic samuraja... to takie trudne LOL



Birthday: Mar 27 1984 (Male) :rofl: :rofl: :rofl:

buahaha :rofl: nie mogę przestać szydzić - co za pajac ;DDDDDDDDDDDD

właśnie widzę czym dla ciebie jest LS i jak to bardzo przeżywasz,
przykro mi, że cię tak poruszyłem Panie Internet Serious Business :rofl:

more rage kid plz !! :lol:

This post was edited by winghaven on Jan 29 2010 02:21pm
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jan 29 2010 02:06pm
Quote (FDSupRa @ Jan 29 2010 11:11am)
i co pajacu z kazdego passa bedziesz sie tutaj chwalic ??

zrob sobie topic lepiej na lsie to przynajmniej pare gratkow dostaniesz

aa i zrobic samuraja... to takie trudne LOL


Zawsze prawie kazdy tutaj postowal jak mu sie udalo passnac wiec co sie czepiasz chlopaka?
Member
Posts: 15,702
Joined: Apr 13 2008
Gold: 8.01
Jan 29 2010 04:14pm
Quote (FDSupRa @ 29 Jan 2010 11:11)
i co pajacu z kazdego passa bedziesz sie tutaj chwalic ??

zrob sobie topic lepiej na lsie to przynajmniej pare gratkow dostaniesz

aa i zrobic samuraja... to takie trudne LOL


ja do każdego pasa zamieszczam topa na LS czacie :)
Go Back To Polska Topic List
Prev1119111921193119411951443Next
Add Reply New Topic New Poll