d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piszę Poprawnie Po Polsku
12314Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 8 2010 11:23am
Witam!
Zapewne nie każdy tutejszy user pisze bez błędów ortograficznych i 'pozjadanych' liter.... Otóż przedstawię Wam teraz 2 przykłady wątków:

1. Cśo ejst nie tka z karta grafizcna gefreoce
Wtmai wssystjuxcg!
Otoz cos sie dzieje z moja karta graficzna - podczas grania zawiesza mi sie kmop!

2. Coś jest nie tak z moją kartą graficzną geforce
Witam wszystkich!
Otóż coś się dzieje z moją kartą graficzną - podczas grania zawiesza mi się komp!

Oczywiście były to przykłady :)

Nie chodzi mi tutaj o dyslektyków - chodzi o to aby nie zjadać liter i czasami zastanowić się zanim naciśnie się 'Wyślij'. Dlatego też rozpoczynam akcję 'Piszę poprawnie po polsku'. Jeśli nie zjadasz liter i starasz się pisać bez błędów (oczywiści 3 czy 4 błędy mogą się zdarzyć!) wstaw ten kod w swoim podpisie:


Code
[img]http://www.elmarco.pl/cms/pliki/flagi/flaga_polska.jpg[/img][i][b][url=http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=46767042&f=230&o=0#p312142806]Piszę poprawnie po polsku![/url][/b][/i]


This post was edited by Patryk1991 on Aug 8 2010 11:23am
Member
Posts: 17,130
Joined: Aug 19 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Aug 8 2010 11:24am
peiwrszy
Member
Posts: 34,957
Joined: Jun 29 2007
Gold: 3,537.58
Aug 8 2010 11:24am
enie wieam cao ty mpiszesz
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Aug 8 2010 11:24am
Staram sie zawsze wyslac odpowiedz bez bledów. :)
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Aug 8 2010 11:25am
Quote (Patryk1991 @ 8 Aug 2010 19:23)
Witam!
Zapewne nie każdy tutejszy user pisze bez błędów ortograficznych i 'pozjadanych' liter.... Otóż przedstawię Wam teraz 2 przykłady wątków:

1. Cśo ejst nie tka z karta grafizcna gefreoce
Wtmai wssystjuxcg!
Otoz cos sie dzieje z moja karta graficzna - podczas grania zawiesza mi sie kmop!

2. Coś jest nie tak z moją kartą graficzną geforce
Witam wszystkich!
Otóż coś się dzieje z moją kartą graficzną - podczas grania zawiesza mi się komp!

Oczywiście były to przykłady :)

Nie chodzi mi tutaj o dyslektyków - chodzi o to aby nie zjadać liter i czasami zastanowić się zanim naciśnie się 'Wyślij'. Dlatego też rozpoczynam akcję 'Piszę poprawnie po polsku'. Jeśli nie zjadasz liter i starasz się pisać bez błędów (oczywiści 3 czy 4 błędy mogą się zdarzyć!) wstaw ten kod w swoim podpisie:


Code
http://www.elmarco.pl/cms/pliki/flagi/flaga_polska.jpg[i][b][url=http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=46767042&f=230&o=0#p312142806]Piszę poprawnie po polsku![/url][/b][/i]


ok
Member
Posts: 11,771
Joined: Jun 1 2009
Gold: 1,778.00
Aug 8 2010 11:25am
Nie wię o so choźi ale zapoztójem
Member
Posts: 12,673
Joined: Aug 28 2007
Gold: 6.66
Warn: 10%
Aug 8 2010 11:25am
tesz starm sieu nie robidz błenduw i ne zajdc ltr
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 8 2010 11:25am
eee... jasna sprawa
Member
Posts: 3,978
Joined: Jul 4 2009
Gold: 1.00
Aug 8 2010 11:26am
hmmm

Ic stont
Member
Posts: 33,343
Joined: Feb 28 2009
Gold: 0.00
Aug 8 2010 11:26am
Quote (crunk_mp @ 8 Aug 2010 19:24)
Staram się zawsze wysłać odpowiedź bez błędów. :)


fix'd :cry:
Go Back To Polska Topic List
12314Next
Add Reply New Topic New Poll