Quote (elfisher @ Dec 30 2009 02:29pm)
piwo powinno miec swoj smak. jesli chcesz cos co ci "smakuje" to polecam nalewki / wina.
Stereotyp pt - musi być gorzkie i ohydne, ale pijemy, bo TANIE I MOCNE. Przejawia się głównie wśród młodzieży gimnazjalnej i wczesnolicealnej.
Quote (Shald @ Dec 30 2009 02:30pm)
napisane po czesci w formie zartu, ale to oczywko prawda. irytuja mnie pseudo-twardziele co na widok reddsa rzygaja, bo jak to gowno dla bab mozna pic?
Ja to pisałem całkiem poważnie, pijam tylko Reddsa/Heinekena/Desperado.
This post was edited by Leothyr on Dec 30 2009 07:30am