d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Powiem Wam Coś Na Temat Redsa > 18+ Oczywko
12320Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 30 2009 07:27am
Nie wiem, na chuj się przypierdalacie do tego piwa. Zdecydowanie moje ulubione. Jest słodkie i pyszne niczym soczek - co za tym idzie, można tego pić w ilościach hurtowych, niczym jabole marki "Wiśnia" czy "Cezar". Ma 4,5%. Dzięki swojemu smakowi i przyswajalności można tego wypić dużo i wstawić się równie dobrze co innymi piwami. A ci, co piszą o piwie "dla bab" - ogarnijcie własne kompleksy i niepewną seksualność
Pozdrawiam :angry:
Member
Posts: 712
Joined: Dec 3 2009
Gold: Locked
Dec 30 2009 07:27am
popieram :) normalne piwko
Member
Posts: 3,408
Joined: Feb 13 2009
Gold: 10.00
Warn: 30%
Dec 30 2009 07:28am
Quote (Leothyr @ 30 Dec 2009 14:27)
Nie wiem, na chuj się przypierdalacie do tego piwa. Zdecydowanie moje ulubione. Jest słodkie i pyszne niczym soczek - co za tym idzie, można tego pić w ilościach hurtowych, niczym jabole marki "Wiśnia" czy "Cezar". Ma 4,5%. Dzięki swojemu smakowi i przyswajalności można tego wypić dużo i wstawić się równie dobrze co innymi piwami. A ci, co piszą o piwie "dla bab" - ogarnijcie własne kompleksy i niepewną seksualność
Pozdrawiam :angry:


wolę żywiec, lub lecha
Banned
Posts: 3,402
Joined: May 19 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Dec 30 2009 07:28am
tak samo jak desperados, całkiem n1 smakuje.
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 30 2009 07:28am
Quote (V3rdic @ Dec 30 2009 02:27pm)
popieram :) normalne piwko


<5> :)
Quote (plebshater @ Dec 30 2009 02:28pm)
tak samo jak desperados, całkiem n1 smakuje.


ot co.

This post was edited by Leothyr on Dec 30 2009 07:28am
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Dec 30 2009 07:29am
Quote (Leothyr @ Dec 30 2009 02:27pm)
Nie wiem, na chuj się przypierdalacie do tego piwa. Zdecydowanie moje ulubione. Jest słodkie i pyszne niczym soczek - co za tym idzie, można tego pić w ilościach hurtowych, niczym jabole marki "Wiśnia" czy "Cezar". Ma 4,5%. Dzięki swojemu smakowi i przyswajalności można tego wypić dużo i wstawić się równie dobrze co innymi piwami. A ci, co piszą o piwie "dla bab" - ogarnijcie własne kompleksy i niepewną seksualność
Pozdrawiam :angry:


piwo powinno miec swoj smak. jesli chcesz cos co ci "smakuje" to polecam nalewki / wina.
co do tego ze jest dla bab - nie koniecznie ale w wiekszosci przypadkow piwa smakowe sie jak najbardziej sprawdzaja
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Dec 30 2009 07:29am
Quote (plebshater @ Dec 30 2009 01:28pm)
tak samo jak desperados, całkiem n1 smakuje.


desperadosy dla mnie zawsze jebaly tanim lansem k
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Dec 30 2009 07:29am
c-c-c-combo breaker



Piwo dla bab :angry:
Member
Posts: 30,542
Joined: Oct 9 2009
Gold: 1.00
Dec 30 2009 07:30am
Quote (Leothyr @ Dec 30 2009 03:27pm)
Nie wiem, na chuj się przypierdalacie do tego piwa. Zdecydowanie moje ulubione. Jest słodkie i pyszne niczym soczek - co za tym idzie, można tego pić w ilościach hurtowych, niczym jabole marki "Wiśnia" czy "Cezar". Ma 4,5%. Dzięki swojemu smakowi i przyswajalności można tego wypić dużo i wstawić się równie dobrze co innymi piwami. A ci, co piszą o piwie "dla bab" - ogarnijcie własne kompleksy i niepewną seksualność
Pozdrawiam :angry:


napisane po czesci w formie zartu, ale to oczywko prawda. irytuja mnie pseudo-twardziele co na widok reddsa rzygaja, bo jak to gowno dla bab mozna pic?
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 30 2009 07:30am
Quote (elfisher @ Dec 30 2009 02:29pm)
piwo powinno miec swoj smak. jesli chcesz cos co ci "smakuje" to polecam nalewki / wina.


Stereotyp pt - musi być gorzkie i ohydne, ale pijemy, bo TANIE I MOCNE. Przejawia się głównie wśród młodzieży gimnazjalnej i wczesnolicealnej.
Quote (Shald @ Dec 30 2009 02:30pm)
napisane po czesci w formie zartu, ale to oczywko prawda. irytuja mnie pseudo-twardziele co na widok reddsa rzygaja, bo jak to gowno dla bab mozna pic?


Ja to pisałem całkiem poważnie, pijam tylko Reddsa/Heinekena/Desperado.

This post was edited by Leothyr on Dec 30 2009 07:30am
Go Back To Polska Topic List
12320Next
Add Reply New Topic New Poll