d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Hawerku
12313Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 17,653
Joined: Jul 30 2008
Gold: 2.20
Warn: 20%
Oct 4 2009 09:57am
Płakałeś że mam zjebaną morde. Założyłem ankietę na 3 niezależnych forach (w działach dla pań), wrzuciłem obok moje i twoje foto i zrobiłem ankietę "który ładniejszy" :D
Były głosy na mnie, na "obaj nie w moim typie", a na ciebie równe zero ;)

To się nazywa esencja łatwości ;)

Teraz płacz, że masz zjebany ryj.
Member
Posts: 19,587
Joined: Sep 15 2008
Gold: 13.36
Oct 4 2009 09:58am
Post proofs or die.
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Oct 4 2009 09:58am
Spoko, a jakis dowod ?
Member
Posts: 3,388
Joined: Nov 9 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Oct 4 2009 09:58am
pic or didint happend
Member
Posts: 4,421
Joined: Oct 25 2007
Gold: 2.00
Oct 4 2009 09:59am
Quote (Tedd @ Sun, 4 Oct 2009, 17:58)
Post proofs or die.


vouch
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Oct 4 2009 09:59am
O KURWA ALE TY JESTES POJEBANY : DDDDDDDDDDDDDDDDD
NIE WIERZĘ ŻE TO ZROBIŁEŚ : DDDDDDDDDDDDDDDDD
CZY KOLEJNA "PROWOKACJA"? XDDDDDDDD

Wysrałem rzekę ze śmiechu : DDD
Banned
Posts: 17,653
Joined: Jul 30 2008
Gold: 2.20
Warn: 20%
Oct 4 2009 09:59am
Nn wiochę na innych forach ;)

Quote (Leothyr @ Sun, Oct 4 2009, 05:59pm)
O KURWA ALE TY JESTES POJEBANY : DDDDDDDDDDDDDDDDD
NIE WIERZĘ ŻE TO ZROBIŁEŚ : DDDDDDDDDDDDDDDDD
CZY KOLEJNA "PROWOKACJA"? XDDDDDDDD

Wysrałem rzekę ze śmiechu : DDD


Tak zrobiłem. Efekty takie jak myślałem, bo wiem że hawer ma zjebany ryj, choćbyście mi tu na złość płakali że jest mister polski ;)

Ktoś chce dowody, to niech sobie sherlockuje. To są duże, znane fora, więc nie jest ciężko ;)

This post was edited by DrumAndBase on Oct 4 2009 10:01am
Member
Posts: 4,069
Joined: Apr 9 2009
Gold: 0.00
Warn: 100%
Oct 4 2009 10:00am
skoro taki ladny jestes to niby czemu lubisz pasztety
Member
Posts: 5,748
Joined: Oct 14 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Oct 4 2009 10:00am
Quote (DrumAndBase @ Sun, Oct 4 2009, 03:57pm)
Płakałeś że mam zjebaną morde. Założyłem ankietę na 3 niezależnych forach (w działach dla pań), wrzuciłem obok moje i twoje foto i zrobiłem ankietę "który ładniejszy" :D
Były głosy na mnie, na "obaj nie w moim typie", a na ciebie równe zero ;)

To się nazywa esencja łatwości ;)

Teraz płacz, że masz zjebany ryj.


Zaiste. Po raz kolejny udowodniłeś jak łatwo można zrobić się w chuja
Banned
Posts: 5,236
Joined: Mar 8 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 4 2009 10:01am
Quote (DrumAndBase @ Sun, 4 Oct 2009, 17:57)
Płakałeś że mam zjebaną morde. Założyłem ankietę na 3 niezależnych forach (w działach dla pań), wrzuciłem obok moje i twoje foto i zrobiłem ankietę "który ładniejszy" :D
Były głosy na mnie, na "obaj nie w moim typie", a na ciebie równe zero ;)

To się nazywa esencja łatwości ;)

Teraz płacz, że masz zjebany ryj.


Jeżeli faktycznie to zrobiłeś, to własnie nam wszystkim udowodniłeś, jak małe znaczenie ma dla ciebie postrzeganie twej mizernej persony w internecie.
Go Back To Polska Topic List
12313Next
Closed New Topic New Poll