d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gasztronomia Topic Repost
1238Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 22 2013 11:20am
Kár hogy a régi elsüllyedt, nem volt rossz topic, de 3 hónapja nem írt bele senki így repostolom.

olyan isteni sertéssültet csináltunk, hogy az valami hihetetlen

2 kilós lapockába injektáltunk inekciós tűvel meg fecskendővel 3 dl almalevet, 3 dl vizet, amit összekevertünk sóval barnacukorral, szója és wourchestershire szósszal, aztán a külsejét bedörzsöltük fűszerrel, és 4 óráig sütöttük kis lángon

10/10 volt
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 22 2013 11:21am
szia jarabek dzsí
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 22 2013 11:22am
t4i
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 22 2013 11:22am
el akartam menni pizzaert de mar zarva voltak mire megtalaltam
vettem helyette 4 zsomlet meg egy pakk lapkasajtot
nem a legjobb sajt amit valaha ettem, elegge meg is olvadt
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 22 2013 11:24am
főtt tojást csinálok épp
hozzávalók:
víz
tojás
lábas
tűz

elkészítés:
beleteszed a vizet a lábasba, felteszed a tűzre, megvárod amíg forrni kezd majd tetszés szerinti időre beleteszed a tojást
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 22 2013 11:25am
Quote (Rawen @ 22 Jun 2013 17:24)
főtt tojást csinálok épp
hozzávalók:
víz
tojás
lábas
tűz

elkészítés:
beleteszed a vizet a lábasba, felteszed a tűzre, megvárod amíg forrni kezd majd tetszés szerinti időre beleteszed a tojást


Mi lesz akkor ha nem teszed bele a tojást?

Quote (jarabekg @ 22 Jun 2013 17:20)
Kár hogy a régi elsüllyedt, nem volt rossz topic, de 3 hónapja nem írt bele senki így repostolom.

olyan isteni sertéssültet csináltunk, hogy az valami hihetetlen

2 kilós lapockába injektáltunk inekciós tűvel meg fecskendővel 3 dl almalevet, 3 dl vizet, amit összekevertünk sóval barnacukorral, szója és wourchestershire szósszal, aztán a külsejét bedörzsöltük fűszerrel, és 4 óráig sütöttük kis lángon

10/10 volt


Worcestershire esetleg. Hihetetlen hogy ennyire visszamaradott vagy, és nem tudsz helyesen írni.

This post was edited by Smat on Jun 22 2013 11:27am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 22 2013 11:26am
tükörtojás kanállal

hozzávalok:
tojás
serpenyö
autizmus
kanál
kistányér

This post was edited by sylke on Jun 22 2013 11:27am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 22 2013 11:31am
Quote (SummertimeClothes @ 22 Jun 2013 19:22)
el akartam menni pizzaert de mar zarva voltak mire megtalaltam
vettem helyette 4 zsomlet meg egy pakk lapkasajtot
nem a legjobb sajt amit valaha ettem, elegge meg is olvadt


amikor 2 nap után majdnem éhenhaltam felhívtam a barátnőmet hogy nem mehetnék-e át enni

[/thread]




viccet félretéve mikor elfogyott minden mirelit cucc, csináltam lecsót a múlthéten, tarhonyával
eléggé gg lett
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 22 2013 11:31am
Quote (jarabekg @ 22 Jun 2013 19:20)
Kár hogy a régi elsüllyedt, nem volt rossz topic, de 3 hónapja nem írt bele senki így repostolom.

olyan isteni sertéssültet csináltunk, hogy az valami hihetetlen

2 kilós lapockába injektáltunk inekciós tűvel meg fecskendővel 3 dl almalevet, 3 dl vizet[B][/B], amit összekevertünk sóval barnacukorral, szója és wourchestershire szósszal, aztán a külsejét bedörzsöltük fűszerrel, és 4 óráig sütöttük kis lángon

10/10 volt


ha a seggedbe nyomod mi lesz belőle?
Go Back To Magyar Topic List
1238Next
Add Reply New Topic New Poll