d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ez Történt Velem > :(
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,116
Joined: Jan 11 2008
Gold: 0.00
Dec 8 2012 04:24am
2011 08. 14.-én
autóbalesetem volt.
esküvőm előtt 2 héttel

eltört majdnem az összes bordám, combcsontom, nyakamban az összes nyúlvány, bevérzett a tüdőm és eltört a 3-as 4-es -5ös
gerinccsigolyám. ( melltől lefele lebénultam )
azóta székben vagyok és itthon töltöm a napjaimat általában.
ami változott azóta azok csak érzések amik csak fájdalommal járnak és a lábaim is külön életet élnek mert görcsöl ugrál és azt csinál amit gondol.
ha eszembe jut valami és kérdeztek még leírom majd.

ez az én helyzetem, de nem adom fel soha hogy újra lábra álljak és teljes életet éljek majd.
nehéz nagyon kitartani és pozitívan állni a dolgokhoz mert mindig a fejemben van az hogy minek is éljek!
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Dec 8 2012 04:26am
ijj most gecinagy parasztnak érzem magam...
asszony melletted van? mit mondanak az orvosok, mennyire gyógyulhatsz fel belőle?
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Dec 8 2012 04:26am
És a feleséged elhagyott vagy veled maradt? Azért ez nehéz döntés.
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Dec 8 2012 04:26am
Quote (shelby_33 @ 8 Dec 2012 12:24)
2011 08. 14.-én
autóbalesetem volt.
esküvőm előtt 2 héttel

eltört majdnem az összes bordám, combcsontom, nyakamban az összes nyúlvány, bevérzett a tüdőm és eltört a 3-as 4-es -5ös
gerinccsigolyám. ( melltől lefele lebénultam )
azóta székben vagyok és itthon töltöm a napjaimat általában.
ami változott azóta azok csak érzések amik csak fájdalommal járnak és a lábaim is külön életet élnek mert görcsöl ugrál és azt csinál amit gondol.
ha eszembe jut valami és kérdeztek még leírom majd.

ez az én helyzetem, de nem adom fel soha hogy újra lábra álljak és teljes életet éljek majd.
nehéz nagyon kitartani és pozitívan állni a dolgokhoz mert mindig a fejemben van az hogy minek is éljek!


ilyen hozzáállással egy idő után minden rendbe fog jönni
kitartás

This post was edited by TouchCow on Dec 8 2012 04:27am
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Dec 8 2012 04:28am
Quote (Liliomtipro @ Dec 8 2012 11:26am)
ijj most gecinagy parasztnak érzem magam...
asszony melletted van? mit mondanak az orvosok, mennyire gyógyulhatsz fel belőle?


xdd
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Dec 8 2012 04:29am
kitrtást neked is :/
Member
Posts: 6,116
Joined: Jan 11 2008
Gold: 0.00
Dec 8 2012 04:29am
Asszony mellettem van azóta is.
neki is nehéz nagyon mert ráhárult minden olyan dolog amit nekem kéne megcsinálni.
az orvosok nem mondanak semmit.
annyit esetleg hogy vagy - vagy
de az intenziv másnapján odajott 1 orvos és kozolte velem azt sem tudtam mi van vagy hol vagyok hogy szokjak hozza mert eltelet 24ora
7órán keresztul mutottek.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Dec 8 2012 04:40am
remeljuk hamar felepulsz! kitartast
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 8 2012 04:59am
Mindenki haldoklik mostanaban a subon vagy wtf

Kitartast hozza! Remelhetoleg fogsz meg jarni

Btw a baleset h tortent? Kinek a hibajabol?
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Dec 8 2012 05:01am
Quote (RRC @ Dec 8 2012 11:59am)
Mindenki haldoklik mostanaban a subon vagy wtf

Kitartast hozza! Remelhetoleg fogsz meg jarni

Btw a baleset h tortent? Kinek a hibajabol?


ne is mondd baszod
nekem meg a nagylábujjamon repedt be a köröm, mert belerúgtam az ágy sarkába :(
Go Back To Magyar Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll