Quote (Senee @ Aug 30 2012 12:05pm)
Itt írja, hogy úgyis elmennek nyaralni, meg kapnak ezt-kapnak azt a gazdagabbak és mivel beszélgetnek egymással a diákok, úgyis érződik az, hogy neki jobb mint nekem, ruha ide vagy oda..
Ha tényleg azt szeretnénk, hogy csak a tanulással foglalkozzanak és ne a társadalmi különbségekkel terheljék már alsóban saját magukat akkor bentlakásos iskolák kellenének. Szülővel csak akkor találkozhat a gyerek, ha az belátogat és nincs nyaralás és ajándékok se. Mindenki ugyanazzal játszik, ugyanazt eszi és ugyanott nyaral.
fu geci, menj már el innen