Quote (TouchCow @ Dec 17 2011 02:41am)
ilyenek ezek a randomok
jönnek-mennek
latom meg mindig nem vagy rendben ... xD
Be kell szólni mindenkinek hogy jöjjön pvpzni? vagy mivan? ennyi értetlent... xD komolyan mondom amit lemüveltek... nem h jönnél pvpzni 10-15 percet inkább itt sírsz 30 percen keresztül és égeted a fejed... gratulálok ez aztán a méltóságteljes viselkedés... otthon tanultad?
This post was edited by Resouler on Dec 16 2011 06:43pm