d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Duel Szoba > Na Mivan?!
12310Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,938
Joined: May 29 2011
Gold: 9,401.97
Dec 16 2011 06:38pm
HUNDUEL/HUN


várok mindenkit szeretettel...
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Dec 16 2011 06:38pm
leszarja szerintem mindenki a nyomorod

xrioxon kívül
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Dec 16 2011 06:39pm
5-0
was easy
Member
Posts: 6,938
Joined: May 29 2011
Gold: 9,401.97
Dec 16 2011 06:40pm
Quote (TouchCow @ Dec 17 2011 02:38am)
leszarja szerintem mindenki a nyomorod

xrioxon kívül


a nyomorom? azért mert duelezni akarok? fogyatékosvagy? beszoltamneked te nyomorák? xD mostmár igen mostmár okkal sértődhetsz meg de amig nem szolok be addig ne flegmázzál -.-' gyökér
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Dec 16 2011 06:40pm
írj pmet DIRnek
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Dec 16 2011 06:40pm
most már mindennap jön egy?
Member
Posts: 6,938
Joined: May 29 2011
Gold: 9,401.97
Dec 16 2011 06:41pm
Quote (bbaallaaggee @ Dec 17 2011 02:40am)
írj pmet DIRnek


:D:D senki nemtud pvpzni? vagy mivan? xD


Quote (daneeka10 @ Dec 17 2011 02:40am)
most már mindennap jön egy?


egy mi? egy ember aki szeret pvpzni?:D

This post was edited by Resouler on Dec 16 2011 06:41pm
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Dec 16 2011 06:41pm
Quote (daneeka10 @ 17 Dec 2011 02:40)
most már mindennap jön egy?


ilyenek ezek a randomok
jönnek-mennek
Member
Posts: 6,938
Joined: May 29 2011
Gold: 9,401.97
Dec 16 2011 06:42pm
Quote (TouchCow @ Dec 17 2011 02:41am)
ilyenek ezek a randomok
jönnek-mennek


latom meg mindig nem vagy rendben ... xD

Be kell szólni mindenkinek hogy jöjjön pvpzni? vagy mivan? ennyi értetlent... xD komolyan mondom amit lemüveltek... nem h jönnél pvpzni 10-15 percet inkább itt sírsz 30 percen keresztül és égeted a fejed... gratulálok ez aztán a méltóságteljes viselkedés... otthon tanultad?

This post was edited by Resouler on Dec 16 2011 06:43pm
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Dec 16 2011 06:43pm
Quote (Resouler @ 17 Dec 2011 02:42)
latom meg mindig nem vagy rendben ... xD


Céh: Anime
nehéz téged komolyan venni
Go Back To Magyar Topic List
12310Next
Closed New Topic New Poll