d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Epiphone + Dhb
1234Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 9,481
Joined: Mar 2 2008
Gold: 4,344.95
Jun 15 2011 06:00am
szerelmes letem :)

Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jun 15 2011 06:02am
g mfjejobnoqwh3b
ennyit érdemelsz
meg egy kg faszt
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 15 2011 06:03am
ezt nem most kellett volna a szépnős akció után..
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Jun 15 2011 06:04am
szarok rád
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jun 15 2011 06:04am
Member
Posts: 9,481
Joined: Mar 2 2008
Gold: 4,344.95
Jun 15 2011 06:04am
Quote (Vismajor @ 15 Jun 2011 12:03)
ezt nem most kellett volna a szépnős akció után..


ugygondoltam hogy nem tűr halasztást
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 15 2011 06:04am
Quote (DHB @ 15 Jun 2011 17:00)
szerelmes letem :)

http://img217.imageshack.us/img217/4303/petigitar.jpg


Intézd pmben légyszi, nem vagyok kíváncsi rátok.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 15 2011 06:08am
Quote (A122 @ 15 Jun 2011 14:04)


nem jó, mert ez a topic is a hunsubon van.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 15 2011 06:10am
Quote (CyberPunk666 @ 15 Jun 2011 17:08)
nem jó, mert ez a topic is a hunsubon van.


Megtaláltam!

http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=162

Na ide!
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jun 15 2011 06:10am
Quote (Vismajor @ 15 Jun 2011 14:03)
ezt nem most kellett volna a szépnős akció után..


bennem csak megerősítette azt az érzést, hogy buzi
Go Back To Magyar Topic List
1234Next
Closed New Topic New Poll