d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Balaton > Subkirándulás
12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 29 2011 10:26am
Tudom, hogy nem túl esélyes ilyesmit összeszervezni, de azért megpróbálom, mert a találkozón előkerült és jó ötletnek tűnt.

Van egy "nyaralónk" (inkább csak egy szőlőstelek + 1 ház) Badacsonyörsön (északi part), és azon gondolkoztunk, hogy lemehetnénk oda pár napra.

olyan 6 -7 embernek lenne elég ágy, de a kertben viszonylag sok hely lenne még sátorozni is, ha neadjisten túl nagy az érdeklődés.

Bográcsozás, hangos zene mind megoldható mert nem túl sűrűn lakott a környék.

Víz és áram van, meg még valami wc is. A Strand olyan 25 perc gyalog, meg a boltok is.

Bort viszonylag sokat tudnék biztosítani.

Igazából ez csak egy érdeklődést felmérő topic, aztán ha vannak olyan elvetemült emberek akiket érdekelné a dolog akkor majd pontosíthatunk.

anyd és baszúr már mondták hogy érdekli őket
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 29 2011 10:27am
eeelső
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
May 29 2011 10:27am
sodik
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 29 2011 10:27am
Csak bátran, jó lesz/lenne :D
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 29 2011 10:28am
Quote (josheide @ 29 May 2011 18:26)
Tudom, hogy nem túl esélyes ilyesmit összeszervezni, de azért megpróbálom, mert a találkozón előkerült és jó ötletnek tűnt.

Van egy "nyaralónk" (inkább csak egy szőlőstelek + 1 ház) Badacsonyörsön (északi part), és azon gondolkoztunk, hogy lemehetnénk oda pár napra.

olyan 6 -7 embernek lenne elég ágy, de a kertben viszonylag sok hely lenne még sátorozni is, ha neadjisten túl nagy az érdeklődés.

Bográcsozás, hangos zene mind megoldható mert nem túl sűrűn lakott a környék.

Víz és áram van, meg még valami wc is. A Strand olyan 25 perc gyalog, meg a boltok is.

Bort viszonylag sokat tudnék biztosítani.

Igazából ez csak egy érdeklődést felmérő topic, aztán ha vannak olyan elvetemült emberek akiket érdekelné a dolog akkor majd pontosíthatunk.

anyd és baszúr már mondták hogy érdekli őket


igazából itt győztél meg

Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 29 2011 10:29am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 29 May 2011 21:28)
igazából itt győztél meg


Jó téged berakunk a borospincébe befekszel egy hordó alá és el se kell mozdulnod onnan.
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
May 29 2011 10:29am
nem
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 29 2011 10:29am
ha mehetek alap :rolleyes:
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 29 2011 10:29am
Quote (Liliomtipro @ 29 May 2011 21:29)
nem


Ha itt nem is valamikor mindenképp szeretnélek téged is látni élőben.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 29 2011 10:30am
Quote (josheide @ 29 May 2011 18:29)
Jó téged berakunk a borospincébe befekszel egy hordó alá és el se kell mozdulnod onnan.


deal

amúgy beszéltem nerzzel, javával jönne
Go Back To Magyar Topic List
12345Next
Add Reply New Topic New Poll