Quote (josheide @ 29 May 2011 18:26)
Tudom, hogy nem túl esélyes ilyesmit összeszervezni, de azért megpróbálom, mert a találkozón előkerült és jó ötletnek tűnt.
Van egy "nyaralónk" (inkább csak egy szőlőstelek + 1 ház) Badacsonyörsön (északi part), és azon gondolkoztunk, hogy lemehetnénk oda pár napra.
olyan 6 -7 embernek lenne elég ágy, de a kertben viszonylag sok hely lenne még sátorozni is, ha neadjisten túl nagy az érdeklődés.
Bográcsozás, hangos zene mind megoldható mert nem túl sűrűn lakott a környék.
Víz és áram van, meg még valami wc is. A Strand olyan 25 perc gyalog, meg a boltok is.
Bort viszonylag sokat tudnék biztosítani.
Igazából ez csak egy érdeklődést felmérő topic, aztán ha vannak olyan elvetemült emberek akiket érdekelné a dolog akkor majd pontosíthatunk.
anyd és baszúr már mondták hogy érdekli őket
igazából itt győztél meg