Quote (jarabekg @ Oct 27 2010 12:05am)
magadnak nyitni fail
jolvan na 
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 27 2010 12:05am)
olyan mértékben leszarom hogy el sem hiszed
ok.Quote (sylke @ Oct 27 2010 12:03am)
*suspitkapnékérte*
...Quote (bbaallaaggee @ Oct 27 2010 12:04am)
fukken this
na menj...:P 
Quote (Gyuladze @ Oct 27 2010 12:05am)
Boldogat!

Köszönöm szépen ^.^This post was edited by Salvador on Oct 26 2010 04:07pm