d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Nehezítsünk
1236Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Oct 2 2010 05:45am
Quote (xxxxxx @ 25 Sep 2010 10:42)
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=xxxxxx
kvázi banned
Utoljára látták: 263 days ago
Utolsó hsz.: 263 days ago

nincs két accom, nem is volt soha két accom, de nehezítsünk. Volt két enid, egyik elpuffolt, volt két enid, van egy enid. Volt egy enid, elpuffolt, raktál ki másik enit, volt egy enid, van egy enid, sosem volt két enid, szia :)


hogy ne mondhassátok, hogy csak azért lett ilyen vagy olyan a poll, mert az embert ítélitek el, ezért megvágtam a quotot.

Tehát, hülye vagyok, magyarázzátok el, mi a gondolatmenete hatiksznek.
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Oct 2 2010 05:46am
najó ez gonosz volt.

This post was edited by Winster on Oct 2 2010 05:46am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 2 2010 05:47am
5 eni.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 2 2010 05:48am
epic

[x] nem

This post was edited by xGurke on Oct 2 2010 05:48am
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Oct 2 2010 05:48am
mi a fasznak még mindig ezen vergődni
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Oct 2 2010 05:50am
[x]eni
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Oct 2 2010 05:51am
ez a 2011-es matek érettségiben benne lesz
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Oct 2 2010 05:51am
Quote (Ad4mz @ 2 Oct 2010 12:48)
mi a fasznak még mindig ezen vergődni


hogy belefoshasd magvas gondolataidat ide is adamz
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Oct 2 2010 05:51am
Janó egy kutya ofc
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 2 2010 05:52am
Quote (Saenchai @ Oct 2 2010 11:51am)
ez a 2011-es matek érettségiben benne lesz


akkor örülni fogok
Go Back To Magyar Topic List
1236Next
Closed New Topic New Poll