d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny > Ez Még Csak A Casting! :)
12314Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 28 2010 12:28pm
Hello Emberek!

Az jutott az eszembe, mi lenne, ha megtudnánk, hogy kinek a birtokában van az a Signature ami a sub többsége szerint a legmutatósabb. :)

Szóval akinek lenne kedve ebben a kis versenyben részt venni legyen szíves és postolja az a siget amivel szeretne nevezni.
( Lényegtelen, hogy ki csinálta, honnan van, ami számít az az, hogy te használd, illetve te használtad annó. )

Csak 1 sig-el lehet versenybe szállni, szóval gondoljátok át, melyik is lenne az amit a leginkább esélyesnek tartotok! :)

Szóval postoljátok be az általatok legjobbnak tartott képet, és én vállalom azt, hogy a "casting" végén mindet összegyüjtöm, és egy új topicban belinkelem őket.

Az lesz majd az a topic ahol majd bárki szavazhat a neki tetsző sig-re ( ott is csak 1szavazat lesz/fő ).

Magát a verseny topicot vasárnap fogom megnyitni, tehát szombat este 00:00-ig bárki nevezhet. :)


Na akkor induljon a válogatás! ^_^

Az én jelöltem:

Banned
Posts: 2,021
Joined: Mar 29 2006
Gold: 43.15
May 28 2010 12:28pm
win
amúgy jelölöm az én sigem

This post was edited by JS_Bach on May 28 2010 12:31pm
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
May 28 2010 12:29pm
mármint van kemény 3 és fél órám, hogy kipofozzam a sigemet, úgy hogy még semmit nem is tudok hogy kell? :D

de azért jelentkezek
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
May 28 2010 12:31pm


autowin
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
May 28 2010 12:31pm


neveznék egy régi sigemmel
Member
Posts: 4,768
Joined: Dec 22 2008
Gold: 351.00
May 28 2010 12:33pm
nevezek a mostani sigemmel :)


csak a pókeres kép a többi nem :)

This post was edited by Hero_in on May 28 2010 12:34pm
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
May 28 2010 12:34pm
Quote (Vharimatras @ May 28 2010 07:31pm)
http://i253.photobucket.com/albums/hh70/vharimatras/ironman.jpg

neveznék egy régi sigemmel




hogy midre? :'D
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
May 28 2010 12:35pm
Quote (szabika @ May 28 2010 07:34pm)
http://i45.tinypic.com/29fctms.jpg

hogy midre? :'D


igenis arra
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 28 2010 12:37pm


és jó az ötlet, grat Imi ;)
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
May 28 2010 12:37pm
ava



és hozzá a sig



nyertem
Go Back To Magyar Topic List
12314Next
Add Reply New Topic New Poll