Hello Emberek!
Az jutott az eszembe, mi lenne, ha megtudnánk, hogy kinek a birtokában van az a
Signature ami a sub többsége szerint a legmutatósabb.

Szóval akinek lenne kedve ebben a kis versenyben részt venni legyen szíves és postolja az a siget amivel szeretne nevezni.
( Lényegtelen, hogy ki csinálta, honnan van, ami számít az az, hogy te használd, illetve te használtad annó. )
Csak 1 sig-el lehet versenybe szállni, szóval gondoljátok át, melyik is lenne az amit a leginkább esélyesnek tartotok!

Szóval postoljátok be az általatok legjobbnak tartott képet, és én vállalom azt, hogy a "casting" végén mindet összegyüjtöm, és egy új topicban belinkelem őket.
Az lesz majd az a topic ahol majd bárki szavazhat a neki tetsző sig-re ( ott is csak 1szavazat lesz/fő ).
Magát a verseny topicot vasárnap fogom megnyitni, tehát szombat este 00:00-ig bárki nevezhet.

Na akkor induljon a válogatás!

Az én jelöltem:
