d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Alap Filmek ~
12318Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Mar 13 2010 09:11am
Ad4mz ihlette a topicot aki ma latta eloszor a scarefacet, OMG! :D

Szoval a topic lenyege az lenne, hogy sorolj fel 10 olyan orokzold filmet ami szamodra nagyon kedves es szerinted mindenkinek latnia kell, legalabb egyszer.

Kezdem is:

Keresztapa triologia
Lord of the rings triologia
Ponyvaregeny
Rettenthetetlen
Casino
Nagymenok
T 1-2
Egy asszony illata
Forest Gump
Scarface :D

Persze ennel joval tobbet is tudnek irni amirol azt gondolom, hogy alapmu de az egyszeruseg kedveert kezdesnek 10-et irtam, ha gondolod Te irj kevesebbet vagy akar tobbet, a lenyeg hogy szerinted az adott film tenyleg etalon, kihagyhatatlan legyen.

This post was edited by Fej on Mar 13 2010 09:22am
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Mar 13 2010 09:12am
bántasz :(

én a félelem és reszketésre szavazok

This post was edited by Ad4mz on Mar 13 2010 09:13am
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 13 2010 09:12am
inb4 Tanú
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Mar 13 2010 09:14am
Quote (szabika @ Mar 13 2010 04:12pm)
inb4 Tanú


nem lattam :D
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Mar 13 2010 09:14am
Harcosok klubbja
Pillangó hatás
Remény rabjai


Gondolom alapfilmek de nem favoritjaim
star wars hexologia
mátrix trilógia
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Mar 13 2010 09:15am
szerintem az inkább scarface
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 13 2010 09:16am
Quote (Fej @ Mar 13 2010 04:14pm)
nem lattam :D


erre próbáltam valamit írni de nem ment, mert ez annyira
:mellow:
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 13 2010 09:16am
mátrix (szigorúan az első rész)
moszkva tér
pókerarcok
papírrepülők (ez nem annyira kötelező jellegű, de nekem nagyon adta)

most így hirtelen ennyi + néhány, amit már te is leírtál.
Member
Posts: 5,101
Joined: Jul 16 2009
Gold: 6,639.00
Mar 13 2010 09:17am
12 majom
Ford Farline kalandjai
Gyalog galopp
STAR WARS (kiemelt)
akkor még hozzáteszem Indul a bakterház!

This post was edited by liba84 on Mar 13 2010 09:18am
Member
Posts: 2,743
Joined: Feb 16 2009
Gold: 13.37
Mar 13 2010 09:17am
Quote (Fej @ 13 Mar 2010 16:14)
nem lattam :D


én igen :D
és jó
meg most néztem a Kontrollt, nekem magyar filmben a kedvenc. nem kommersz, inkább művész.

Quote (Nerz8 @ 13 Mar 2010 16:16)
mátrix (szigorúan az első rész)
moszkva tér
pókerarcok
papírrepülők (ez nem annyira kötelező jellegű, de nekem nagyon adta)

most így hirtelen ennyi + néhány, amit már te is leírtál.


a moszkvatéren sírtam :D
pozitív értelemben

This post was edited by pocahontas on Mar 13 2010 09:19am
Go Back To Magyar Topic List
12318Next
Add Reply New Topic New Poll