Úgy látom, sokatokban elég téves kép alakult ki arról, hogy hogyan és milyen elvek alapján működik a d2jsp illetve a moderátorcsoport (korrupt modok stb.).
Ha bármilyen ezzel kapcsolatos kérdésed van (szabályok, konkrét esetek stb.), nyugodtan fordulhatsz hozzám (vagy bármelyik másik moderátorhoz) PM-ben, de ha úgy gondolod, hogy másokat is érdekelhet a téma, akkor írhatsz ide is.
Elsősorban a Magyar fórummal kapcsolatos kérdésekre goldolok, de bármi egyéb is jöhet.
Lehetőségeimhez mérten igyekszem válaszolni, nyilván nem válaszolhatok mindenre (pl. xzy miért kapott warnt).