d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
123197Next
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 38,445
Joined: Aug 6 2005
Gold: 12,508.00
Trader: Trusted
Dec 24 2009 06:14am
Úgy látom, sokatokban elég téves kép alakult ki arról, hogy hogyan és milyen elvek alapján működik a d2jsp illetve a moderátorcsoport (korrupt modok stb.).

Ha bármilyen ezzel kapcsolatos kérdésed van (szabályok, konkrét esetek stb.), nyugodtan fordulhatsz hozzám (vagy bármelyik másik moderátorhoz) PM-ben, de ha úgy gondolod, hogy másokat is érdekelhet a téma, akkor írhatsz ide is.

Elsősorban a Magyar fórummal kapcsolatos kérdésekre goldolok, de bármi egyéb is jöhet.

Lehetőségeimhez mérten igyekszem válaszolni, nyilván nem válaszolhatok mindenre (pl. xzy miért kapott warnt).
Banned
Posts: 1,045
Joined: Nov 17 2009
Gold: 80.15
Warn: 20%
Dec 24 2009 06:15am
hi

bocs laja :( <3

This post was edited by R3m3dy on Dec 24 2009 06:43am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 24 2009 06:16am
Quote (R3m3dy @ 24 Dec 2009 13:15)
hi


Neked aztán van bőr a képeden... ^^

Quote (palacsinta @ 24 Dec 2009 13:16)
néhány köztudott multi miért nincs bannolva  :))))))))))))))))))))))

:mellow:


Na igen, ez nekem is izgatja a fantáziám.

This post was edited by josheide on Dec 24 2009 06:17am
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Dec 24 2009 06:16am
néhány köztudott multi miért nincs bannolva :))))))))))))))))))))))

:mellow:
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 24 2009 06:17am
Nekem nem volt pofám beförsztölni
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Dec 24 2009 06:17am
Quote (palacsinta @ 24 Dec 2009 14:16)
néhány köztudott multi miért nincs bannolva  :))))))))))))))))))))))

:mellow:


korrupt modok miatt.. ^^
Nem kérdés
Banned
Posts: 1,045
Joined: Nov 17 2009
Gold: 80.15
Warn: 20%
Dec 24 2009 06:18am
Quote (palacsinta @ Dec 24 2009 01:16pm)
néhány köztudott multi miért nincs bannolva :))))))))))))))))))))))

:mellow:


ja pl evilsosa :angry:

lajo én azt akarom kérdezni h a modoknak külön forum van? mert mikor rákattintok a last postodra általában i dont have permissions to view... ? :)
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Dec 24 2009 06:18am
Quote (Baleee @ Dec 24 2009 01:17pm)
korrupt modok miatt.. ^^
Nem kérdés


fogadjunk hogy ezen okok miatt nem fogja bezárni a saját topikját sem :angry:
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 24 2009 06:19am
Quote (palacsinta @ Dec 24 2009 01:16pm)
néhány köztudott multi miért nincs bannolva  :))))))))))))))))))))))

:mellow:


ram gondolsz? : D
(egyebkent ha igen hiaba nyitott lajo topikot neki ha mar 8000x el lett mondva)
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 24 2009 06:20am
Quote (R3m3dy @ 24 Dec 2009 13:18)
ja pl evilsosa :angry:

lajo én azt akarom kérdezni h a modoknak külön forum van? mert mikor rákattintok a last postodra általában i dont have permissions to view... ? :)


Az a donorforum, ha 1k fgt donolsz donorstar upgradeért akkor van rá esélyed, hogy hozzáférést kapj ehhez a fórumrészhez.
Itt lehet real life tradeket lebonyolítani.
Go Back To Magyar Topic List
123197Next
Add Reply New Topic New Poll