☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Iso Pricecheck > Tudom Hogy Van Sticky
1
2
3
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 574
Replies: 28
Track Topic
EvilSosa
Member
Posts: 3,850
Joined: Oct 23 2009
Gold
:
1.65
Warn: 60%
#1
Dec 23 2009 05:02pm
+3 foh war scepter
mindhárom ring 49 alatti:
10fcr
50 ar
7 str
50 mana
4 allres
half freeze duration
10fcr
28 life
27%coldres
21%lightres
6%fireres
10fcr
15dex
22%coldres
13%lighres
7%fireres
tudom nem nagy szám de érdekel
R3m3dy
Banned
Posts: 1,045
Joined: Nov 17 2009
Gold
:
80.15
Warn: 20%
#2
Dec 23 2009 05:02pm
100k
R3m3dy
Banned
Posts: 1,045
Joined: Nov 17 2009
Gold
:
80.15
Warn: 20%
#3
Dec 23 2009 05:03pm
Quote (R3m3dy @ Dec 24 2009 12:02am)
100k
++
kolbii
Member
Posts: 2,736
Joined: Apr 13 2005
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#4
Dec 23 2009 05:03pm
Quote (R3m3dy @ Dec 24 2009 12:02am)
100k
hányd be a szarodat pls
T4L_K1
Banned
Posts: 31,108
Joined: Feb 1 2006
Gold
:
0.02
Warn: 40%
#5
Dec 23 2009 05:04pm
akkor ez bizony reported
R3m3dy
Banned
Posts: 1,045
Joined: Nov 17 2009
Gold
:
80.15
Warn: 20%
#6
Dec 23 2009 05:04pm
Quote (kolbii @ Dec 24 2009 12:03am)
hányd be a szarodat pls
igen ez az értelmes magyar beszéd uraim
kolbii
Member
Posts: 2,736
Joined: Apr 13 2005
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#7
Dec 23 2009 05:05pm
Quote (R3m3dy @ Dec 24 2009 12:04am)
igen ez az értelmes magyar beszéd uraim
csak azért nem küldelek el a halál véres faszára mert karácsony van
Anamy
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold
:
77.00
#8
Dec 23 2009 05:05pm
a scepter csak akkor ér valamit ha kivan rakva cta 6'6'3ra , akkor egész sokat , de imo ne szenvedj vele
az elsö ring elég sokat ér szerintem de nemnagyon értek mldhez
a másik kettöt nemtudom
R3m3dy
Banned
Posts: 1,045
Joined: Nov 17 2009
Gold
:
80.15
Warn: 20%
#9
Dec 23 2009 05:05pm
Quote (kolbii @ Dec 24 2009 12:05am)
csak azért nem küldelek el a halál véres faszára mert karácsony van
nyugodtan.. ugy sem fog érdekelni
mpjsp
Member
Posts: 62,147
Joined: Jan 22 2008
Gold
:
12,105.05
#10
Dec 23 2009 05:06pm
a 3/3/1 25/25 septer olyan 50 fg ( néha drágábban is elmegy )
az elsö 2 gyürüt eldobnám, hasonló van pár nekem is mint a te #3-od, árat nem tudnék hirtelen, de nincs élet v. mana esetleg str
Go Back To
Magyar
Topic List
1
2
3
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact