d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mesélj...
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 10 2007 07:25am
szoval elöszöris ne spammoljátok szét legalább ezt az egy topicot...

annyi kérésem lenne hogy találj ki egy történetet, néhány szereplővel
irj pár szót külön külön a szereplőkröl és találd ki, mondd el a cselekményt

magyarul mesélj nekem valamit AMIT TE TALÁLTÁL KI
olyan 4-5 mondatos okosságnak már nagyon tudnék örülni (+2-3 mondat a szereplőkröl)
a legjobb csókot kap tölem szoval nagy a tét... gyerünk agyalni....

szarok a micimackóra meg az oroszlánkirályra meg a piroskára a farkassal együtt
saját mesét találj ki

ha nem vagy rá képes akkor ne spammolj be

kösz smile.gif

//főleg az aberrált, idióta, humoros mesék érdekelnének tongue.gif

This post was edited by LaC2A on Aug 10 2007 07:26am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 10 2007 07:39am
én:mocskos fantáziáju beteg ember
merlin:nagy fekete fehér anyacica az első köjkeit megette a harmadik alom után el lett köttetve
Alexi laiho: a cob énekese, láncdohányos kedves ember
Kócos:buta nagy koszos kutya akit utálok mert büdös

Na az történt
felkeltem a szobámból kimentem és simogatttam a cicákat(sok cica van vagy egy tucat)
és aztán felmentem pornot nézni
de nem vertem ki a faszom nemtommért
de aztán lefeküdtem aludni és cobot hallgatva elaludtam és
álmomban megujjaztam merlint és alexi laiho közben énekelt furcsa hangon mintha kiherélték volna.
aztán felébredtem és merlin a kezemen feküdt és kéjesen nyávogott
aztán beugrott kócos és megerőszakolta alexi laihot akinek ugy pörgött a fasza mint a www.meatspin.com on
és merlin ujjazta magát és énmeg kiurgottam az ablakon de nem haltam meg csak eltört a lábam mert másodikon vagyok és utánna üldöztek a rendőrök
és feldugtak egy vizescsörlőt a seggembe és visitottam mint babe a kismalac
aztán jöttek az öregemberek és megettek.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 10 2007 07:40am
Quote (anyd @ Fri, Aug 10 2007, 01:39pm)
én:mocskos fantáziáju beteg ember
merlin:nagy fekete fehér anyacica az első köjkeit megette a harmadik alom után el lett köttetve
Alexi laiho: a cob énekese, láncdohányos kedves ember
Kócos:buta nagy koszos kutya akit utálok mert büdös

Na az történt
felkeltem a szobámból kimentem és simogatttam a cicákat(sok cica van vagy egy tucat)
és aztán felmentem pornot nézni
de nem vertem ki  a faszom nemtommért
de aztán lefeküdtem aludni és cobot hallgatva elaludtam és
álmomban megujjaztam merlint és alexi laiho közben énekelt furcsa hangon mintha kiherélték volna.
aztán felébredtem és merlin a kezemen feküdt és kéjesen nyávogott
aztán beugrott kócos és megerőszakolta alexi laihot akinek ugy pörgött a fasza mint a www.meatspin.com on
és merlin ujjazta magát és énmeg kiurgottam az ablakon de nem haltam meg csak eltört a lábam mert másodikon vagyok és utánna üldöztek a rendőrök
és feldugtak egy vizescsörlőt a seggembe és visitottam mint babe a kismalac
aztán jöttek az öregemberek és megettek.


ezaz, ilyesmire gondoltam smile.gif
de alexi hogy szökött ki a hangfalbol? tongue.gif
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,978.27
Trader: Trusted
Aug 10 2007 07:41am
2 és fél éve írtam...

Egyszer volt hol nem volt élt egyszer egy teve. Ez a teve se nem volt jókedvű, se nem volt szomorú csak egy átlagos teve volt. Egy szép napon nekivágott a sivatagnak. Bandukolt, bandukolt nagy magányában, és sehol egy fa, sehol egy oázis nem volt, ahol megpihenhetett volna. De ez a teve nagyon makacs állat volt. Ment, ment mendegélt mígnem rá nem esteledett. Lefeküdt hát, ahogy ezt a tevék szokták és álomba szenderedett. Álmodott aznap éjjel egy olyat amit még sosem. Úgyanígy vándorolt napokon át a sivatagban éhtlen, szomjan, mígnem a távolban meg nem pillantott valami hatalmas épületet. Elkezdett futni, és csak futott és futott... Mikor odaért elámult azon amit látott. Egy hatalmas kőből épült épület volt és a kapujára kivolt írva: Teve Kánaán (Belépés csak tevéknek). Úgy gondolta illik rá a leírás, hát bement. A falakon belül tényleg csak tevék éltek és minden aranyból, meg drágakövekből volt. Úgy érezte megtalálta a vegső nyuglamat adó helyet, leült egy pálmafa alá és nagyon boldognak érezte magát. Reggel, amikor felébredt az álomból úgy érezte ereje eljében van és meg fogja találni az álmában lévő helyet, elindult hát... 5perc múlva elütötte egy román traktor.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 10 2007 07:41am
Quote (LaC2A @ Fri, Aug 10 2007, 01:40pm)
Quote (anyd @ Fri, Aug 10 2007, 01:39pm)
én:mocskos fantáziáju beteg ember
merlin:nagy fekete fehér anyacica az első köjkeit megette a harmadik alom után el lett köttetve
Alexi laiho: a cob énekese, láncdohányos kedves ember
Kócos:buta nagy koszos kutya akit utálok mert büdös

Na az történt
felkeltem a szobámból kimentem és simogatttam a cicákat(sok cica van vagy egy tucat)
és aztán felmentem pornot nézni
de nem vertem ki  a faszom nemtommért
de aztán lefeküdtem aludni és cobot hallgatva elaludtam és
álmomban megujjaztam merlint és alexi laiho közben énekelt furcsa hangon mintha kiherélték volna.
aztán felébredtem és merlin a kezemen feküdt és kéjesen nyávogott
aztán beugrott kócos és megerőszakolta alexi laihot akinek ugy pörgött a fasza mint a www.meatspin.com on
és merlin ujjazta magát és énmeg kiurgottam az ablakon de nem haltam meg csak eltört a lábam mert másodikon vagyok és utánna üldöztek a rendőrök
és feldugtak egy vizescsörlőt a seggembe és visitottam mint babe a kismalac
aztán jöttek az öregemberek és megettek.


ezaz, ilyesmire gondoltam smile.gif
de alexi hogy szökött ki a hangfalbol? tongue.gif


nem hangfal hanem mobil és kifényképezte magát biggrin.gif
Banned
Posts: 4,009
Joined: Oct 2 2006
Gold: 370.00
Warn: 20%
Aug 10 2007 07:45am
Egyszer volt hol nem volt, volt egyszer egy prO hun tömeg a jsp-n akik arra verték, hogy kinek van előbbi reg date-je. Történt egyszer, hogy kaptak egy anyanyelvi subot ahova bejutottak az idegen nyelven kevésbé tudó hontársaik is. Így már nem érezték nyeregbe magukat, már nem csak ők lehettek high posterek, ezért hát mit kellett tenniük? Nah mit? Elkezdtek nyalni a forum modjainak. Az egyik szólt a törzsfőnöknek:
- Uram királyom életem halálom kezedbe ajánlom, már nem lehetünk mi a népünk legmagasabb postal rendelkező tagjai nem lehetünk mi a prO forum userek, mert sok kicsi bejutott és postolnak a subra, uram királyom adj nekik 90% war-n vagy lockold fgjüket hisz te vagy az isten a lábaid előtt heverünk.
- Hódolsz nekem vala ezért, megkegyelmezek neked és fejed nem szegem, te szolottál vala, hogy mi súlyt titeket és én mondom neked (néked, naked), hogy ti lészentek újra prÓk lezárom minden témáját minden egyes seggnyalásom után vala.
- Óh köszönöm uram királyom donolok neked gyorsan 5000$ -t, hogy ezzel az aprósággal is növeljem államod kasszáját.

Történt, hogy az egyik új hős lovag vala, nyitott egy témát mejbe pillanatok alatt sok kommentálás került vala, hát meg is jelent ki előbb talpát nyalván sírt titulust magának a hős király előtt, mely megnézte a témát és lezárá meg kettőzé vala. Miután király fehár lován elvágtázott, vala új topic lészen: ki hívatta a király. Keresik az árulót kinek szíve nyaláshoz húzá, de nem sokáig mert felvállalá magát vala és próbálá feléemelkedni e helyzetnek. A hős Fényes Nyalás Lovagja (így hivá magát), osztotta vala az észt éveken át tovább vala talán még most is osztja ha csak szívinfarktusba meg nem hala.
Member
Posts: 10,507
Joined: Mar 18 2007
Gold: 50.00
Aug 10 2007 07:51am
Egyszer volt hol nem volt meg act 5 on is tul volt egyszer egy varos. A varosba ha 8 random osszegyult, egybol bementek a kocsmaba. A kocsmaba mar diablo varta oket, de a reszeg randomok nem vettek eszre... csak kerdeztek hogy:
- Kocsmaros neked miert olan tuskes a hatad?
- Azert hogy az asszony ne haragudjon ha mindig felul vagyok, mert ha alul lennek mindig kiszurnam a lepedot - valaszolja a kocsmaros.
- Es miert olyan pirosak a szemeid?
- Azert mert egesz nap csak dogozom, es a kocsmaban hatul a szamlakat viszem befele a gepbe.
- Es miert vannak ilyen nagy szarvaid?
- Azert hogy felferjen ra 8 random kocsog is.
- Es bamm a 8 random kinyult a kis szaros pgemmel felturbozott armorukkal egyutt.
Act 1,2,3,4,5 -ben ebbe az idobe mar Tyreal volt az ur. Tyreal megbizta hu szolgajat, LaC2A-t, hogy a lovaval es csicskajaval egyutt induljon el es keresse meg a 8 random kocsogot ....
LaC2A termeszetesen nyomban utjara indult ... LaC2A-rol tudni kell hogy egy full str buggos hammer pala volt, aki nagyon nice cuccokkal volt felszerelve smile.gif
LaC2A mivel 6 okor, diablo nem vette eszre hogy nem 8-an vannak, mert 6+lo+csicska = 8 ?!
Lac2A-n meg azt se vette eszre hogy nem random mert nem latszott rajta semmi fele cucc ...
Diablo megkinalta oket hp-val (hazipalinka), LaC2A elfogadta, igaz meg sose ivott ilyet. Kiderult a Hp-tol lehet latni hogy hoto meg ilyenek vannak a paladin kezebe ...
Diablo elfutott, LaC2A nem tudott utanna menni, mert a palinka hatasa alatt allt.
LaC2A masnap utra indult felkeresni Diablo-t de nem talalta sehol, mig egyszer talalkozott a jotunderrel.
A jotunder adott LaC2A-nak + 2 skillt es meg egyet kivanhatott is a szerencses hammer pala ....
Tudjatok miert kivanhatott LaC2A??? Hat mert a jotunder nem rossztunder tongue.gif
Na szoval LaC2A azt kivanta hogy had kivanjon +3at .
A tunder teljesitette kivansagat, LaC2A ezeket kivanta:
Egy jo kis csaj aki kielegit, mert mar unom az otthoni kosztot ... amazon ...
Szoval elojott, a jotunder testvere, es leszopta .
A masodik kivansag az volt, hogy becsukja a szemet, elszamol tizig, es mikor kinyitja, legyen elotte Diablo.
A harmadik kivansagam eg az volt, hogy Diablo, haljon meg.
A jotunder teljesitette a kivansagokat, LaC2A pedig jokedvel ert haza, de Tyreal mar nem elt....
To be contiuned
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Aug 10 2007 08:05am
Quote (bLmsTR @ Fri, 10 Aug 2007, 15:45)
Egyszer volt hol nem volt, volt egyszer egy prO hun tömeg a jsp-n akik arra verték, hogy kinek van előbbi reg date-je. Történt egyszer, hogy kaptak egy anyanyelvi subot ahova bejutottak az idegen nyelven kevésbé tudó hontársaik is. Így már nem érezték nyeregbe magukat, már nem csak ők lehettek high posterek, ezért hát mit kellett tenniük? Nah mit? Elkezdtek nyalni a forum modjainak. Az egyik szólt a törzsfőnöknek:
- Uram királyom életem halálom kezedbe ajánlom, már nem lehetünk mi a népünk legmagasabb postal rendelkező tagjai nem lehetünk mi a prO forum userek, mert sok kicsi bejutott és postolnak a subra, uram királyom adj nekik 90% war-n vagy lockold fgjüket hisz te vagy az isten a lábaid előtt heverünk.
- Hódolsz nekem vala ezért, megkegyelmezek neked és fejed nem szegem, te szolottál vala, hogy mi súlyt titeket és én mondom neked (néked, naked), hogy ti lészentek újra prÓk lezárom minden témáját minden egyes seggnyalásom után vala.
- Óh köszönöm uram királyom donolok neked gyorsan 5000$ -t, hogy ezzel az aprósággal is növeljem államod kasszáját.

Történt, hogy az egyik új hős lovag vala, nyitott egy témát mejbe pillanatok alatt sok kommentálás került vala, hát meg is jelent ki előbb talpát nyalván sírt titulust magának a hős király előtt, mely megnézte a témát és lezárá meg kettőzé vala. Miután király fehár lován elvágtázott, vala új topic lészen: ki hívatta a király. Keresik az árulót kinek szíve nyaláshoz húzá, de nem sokáig mert felvállalá magát vala és próbálá feléemelkedni e helyzetnek. A hős Fényes Nyalás Lovagja (így hivá magát), osztotta vala az észt éveken át tovább vala talán még most is osztja ha csak szívinfarktusba meg nem hala.


Egyszer volt hol nem volt volt egyszer egy forum. Ezen a forumon eredetileg a normalis emberek tudtak tradelni kockulasuk eredmenyet. Minden jol ment amig meg nem szavaztak az idegen nyelven nem tudok egy anyanyelvi foumreszleget. Ez a reszleg arra lett volna kitalalva hogy minden magyar az anyanyelven beszelgessen tarsaival. Ezt eszrevettek bizonyos retkes csiraemberek es mivel nem tudnak mit csinalni a nyaron (iskola hianyaban) elkezdtek a viccesnek szant topicokat nyitni mert azt hittek hogy ez meno dolog. Aztan ugye jott a spam, flame egyebek es ez a regebbi forum felhasznaloknak nem tetszett mert ok arra szerettek volna hasznalni a forumot amire valo. Aki ezzel nem tudott mit kezdeni az elhagyta a forumot elkoszono temat hagyva maga utan amit az emlitett csirak szinten telespamoltak. Akik viszont maradtak, szoltak a forum vezetoinek hogy tegyenek valamit ennek erdekeben de mivel azok kozott egyik sem beszeli a magyart, mindent le kellett forditani nekik hogy megertsek ki milyen modon szidja oket es egymast. Ezt a spammerek egyertelmuen nem neztek jo szemmel mert ok meg mindig ott tartottak hogy az a nagy arc aki anyazik mint a kiskamaszok, de ezt nem mertek angolul felvallalni a modok elott mert feltek a kovetkezmenyektol, ezert ide irtak, magyarul. Arra nem jottek ra hogy ezzel magukat es a tobbi hasonlo anyanyelvu flehasznalot minositik, viszont legalabb buszkek voltak magukra. A tortenet vege meg ismeretlen, az majd par napon belul fog kiderulni.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 10 2007 08:05am
franko sztorik és kösz hogy ennyit irtok (és hogy nem szarjátok szét a topicot)

akit nagyon érdekel annak elmondom hogy miért kérem ezt az egészet. smile.gif
Member
Posts: 11,030
Joined: Jan 20 2007
Gold: 10.49
Aug 10 2007 08:06am
Quote (LaC2A @ Fri, 10 Aug 2007, 14:05)
franko sztorik és kösz hogy ennyit irtok (és hogy nem szarjátok szét a topicot)

akit nagyon érdekel annak elmondom hogy miért kérem ezt az egészet. smile.gif


engem érdekel. (mindjárt kitalálok én is 1 kis tortenetet)
Go Back To Magyar Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll