Quote (Ghostmasterq @ 1 Jul 2015 12:21)
a legszörnyűbb, hogy nem először, vagy 2 hónapja is elhoztam egyet, csak akkor visszavittem
most nem tudom, hogy visszavigyem-e, kb. minden nap oda járok
dehát ha nem vették észre akkor ingyen kosár
ha észrevették akkor meg gáz van ha legközelebb nem viszem vissza
tegnap elindultam visszavinni, és kizártam magam a lakásból
köszönöm szépen, Richárd fasza gyerek vagy